Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
młoda napisał:
A co robisz za donosa i sprzedawcę??? pełowcu tuskomatole???? LUDZI Z CZEGOŚ ŻYĆ MUSZĄ!!!!!!!!!
Podaj mi swój adres zamieszkania prosze. Jestem biedny a Ty doskonale rozumiesz moją sytuacje. Rozumiem że gdy zabiore z twego mieszkania elementy które zapewnią mi godne (i wygodne) życie, podejdziesz do tego spokojnie i ze zrozumieniem. I nie poinformujesz nikogo że zostałas pozbawiona Swej własności. Bo wiesz.. Musisz trzymac moją stronę, aby nie zasłuży na miano donosicielki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze" szok, a gdzie wpier***?????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Turystycznej niektórzy ochroniarze robili zakupy przed godz.9.00,tylko nie posiadali paragonu,ponieważ kasy byly jeszcze nieczynne ))"nosil wilk razy kilka,ponieśli i wilka"ale zejść na temat polityki i ziać nienawiścia do poszczególnych ugrupowań to parodia,czy ty driwący dupku jeden z drugim z naszych rządów potrafilbyś stworzyć przynajmniej wzorową komórkę co się zwie RODZINA?myśle,ze nie!!bo jad nienawiści kapie ci z jęzora,a takie wytwory przyrody żyją baardzo daleko w gluchych lasach amazonii,a tam rządzi tylko prawo dżungi -NIE PRZEZYLBYS DUPKU-powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niezle....a mi tam ukradli antene cb ktora była na samochodzie....kabelek tylko został.....a samochód stał w pierwszym rzędzie od wejscia..prawie na samym srodku...i się tak zastanawiałem..jak to sie stało ze...ochrona nic nie widziała....a to teraz rozumiem....heh....co za shit....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
tych jankow i innych emerytow co tam stoja to ja bym nie nazwal ochroniarzami ! No ale jak sie ma 2 czy 3 zl na godzine to trzeba jakos dorabiac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO,ze maja po 2-3zl na godz to nie znaczy,ze maja krasc..chca pracowac za taka stawke to ich sprawa... a swoja droga to widac jak >MIRO>rekrutuje pracownikow....z lapanki...aby mial nogi i rece a reszte jak padlo.. jednym slowem dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO,ze maja po 2-3zl na godz to nie znaczy,ze maja krasc..chca pracowac za taka stawke to ich sprawa... a swoja droga to widac jak >MIRO>rekrutuje pracownikow....z lapanki...aby mial nogi i rece a reszte jak padlo.. jednym slowem dziadostwo
a tak poza nawiasem to ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia kierownictwo >MIRO>????? pewnie nic ....jak zwykle ...licza,ze sprawa przyschnie a oni dalej beda pobierac kilka razy wieksza pensyjke anizeli >janki> z marketu...siedzac i nic nie robiac w cieplych pokoikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje odpowiedzi i dobrego humoru i życzę aby ktoś wam wybił szybę i ukradł radio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a tak poza nawiasem to ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia kierownictwo >MIRO>????? pewnie nic ....jak zwykle ...licza,ze sprawa przyschnie a oni dalej beda pobierac kilka razy wieksza pensyjke anizeli >janki> z marketu...siedzac i nic nie robiac w cieplych pokoikach
no i szefostwo >MIRO>PODLOZYLO OGON POD SIEBIE I CISZA. mozna sie bylo tego spodziewac. ciepla posadka i buzka w kubel hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wszystko bzdura, szereg kłamstw to co jest w tym artykule napisane!!!trzeba byc naprawde pustym zeby w to uwierzyc bo jakiemu młodemu chłopakowi zalezało by na stracie pracy i aby miec brudne papiery a szczegolnie tym ktorzy sa w ochronie i maja inne plany na przyszłosc zwłasza ze chca byc stróżami prwa a nie tylko jakiegos super marketu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobili ze okradli iak ku*** macz pilnuio tylko kradno i to sie nie zdaza pierwszy raz to ieszt skadal holera iasna ku*** macz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wszystko podstawione, Ciekawe komu zalezało na tym aby to własnie na ich zmianie i to jeszcze w swieta to sie stało!jest duzo osob na to miejsce i wszystko potrafia zrobic aby zatrudnic kogos nowego i na tym nie stracic!!! wszyscy sa pusci a po za tym policja jest przekupiona i tyle!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ,ze stare kierownictwo z miro ostro krytykuje a nie tak dawno sami siedzieli w cieplych pokoikach , kawke popijali i ludzi zatrudniali a teraz karmia sie na spolecznych pieniadzach w takiej firmie cos "mpk" czy "mmk"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się zastanawiam co ma wspólnego z opisanymi kradzieżami ten post umieszczony wyżej? zły dobór pracowników,niskie płace, słaby nadzór to powody całego zdarzenia a nie to że ktoś pracuje w tej czy innej firmie, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baczek napisał:
Widze ,ze stare kierownictwo z miro ostro krytykuje a nie tak dawno sami siedzieli w cieplych pokoikach , kawke popijali i ludzi zatrudniali a teraz karmia sie na spolecznych pieniadzach w takiej firmie cos "mpk" czy "mmk"
hmm...potwierdza się, że zamiast przyjąć wpadkę z godnością, bo wszędzie zdarzają się "czarne owce", to MIRO szuka winnych w byłych pracownikach, którzy odeszli do innych firm takich jak - Solid , Impel, Karabela,Alkom,Altest,Expertus czy inne małe firmy, których nazwy są tak straszne dla kierownictwa MIRO, że próbując je poprawnie wymienić zaczynają się jąkać.Ale z drugiej strony ciężko iść z podniesiona głową jak kolejny klient odchodzi bo ma dość tolerowania żenująco niskiej jakości świadczonej usługi, a to może spowodować,że ktoś z "nadzoru" może okazać się zbędny... no cóż ... to może demotywować. Tak samo jak myśl:" Dlaczego nie odszedłem , gdy miałem taką możliwość, tylko siedzę tutaj dalej i muszę czytać te wredne, złośliwe komentarze " Na koniec wszystkim pozostałym pracownikom MIRO , którzy rzetelnie wykonują swoja pracę mimo ciężkich warunków, życzę z okazji Nowego Roku powodzenia w pracy zawodowej zarówno gdy pozostaną w MIRO jak również gdy wybiorą inną drogę kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym tu dyskutowac... szefostwo MIRO musi zwracac wieksza uwage kogo przyjmuje sie do pracy..ale z drugiej strony jesli dalej beda prowadzili taka polityke placowa i kadrowa to dalej beda takie >kwiatki> jak ostatnio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie chce mi się wierzyć w to co czytam. Młodzi, doświadczeni, odpowiedzialni, pracownicy i mieli by zrobić coś takiego ? Pracowałem z nimi nie raz i myślę że coś w tym jest nie tak. Jak dla mnie bardzo bardzo dziwne... 3majcie się chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kazdym stadzie trafi sie czarna owca a tym bardziej w tak duzej firmie jak M I R O .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to tak dla rozrywki nie M I R O http://www.youtube.com/watch?v=E_Vtbmkl55w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jaja ich i tyle! Niech dłubią w swoich rozporkach a nie cudzych samochodach.! ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...