Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wywalcie te samochody parkujące bez żadnego porządku na placu zamkowym i już będziecie miastem przyjaznym. teraz to miejsce to syf straszny i wstyd dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji tych akcji chciałem zaprotestować przeciwko nadużywaniu masztów flagowych na Placu Litewskim. Maszty te są notorycznie używane jako konstrukcja nośna dla wielkoformatowych reklam. Zazwyczaj owe reklamy dotyczą działań kulturalnych, ale jak dla mnie zaburzają swoją krzykliwością całą estetykę otoczenia. Takie "ukulturalnianie na siłę". Plandeka z reklamą nie przystoi powadze tego miejsca, gdzie znajduje się Płyta Nieznanego Żołnierza, Pomnik Konstytucji 3. Maja, Pomnik Józefa Piłsudskiego. Nad tym wszystkim dominuje zazwyczaj WIELKA PŁACHTA, a przed nią rosną kwiaty.
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2010 r. o 12:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma Lublin obwodnicy, nie ma lotniska, nie ma bezkolizyjnego polaczenia wschodu z zachodem i polnocy z poludniem - bedzie za to mial kolejne igrzyska? Gosmi honorowymi festiwalu beda powodzianie z Wilkowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN BĘDZIE "OPEN" ?.....ZNOWU SIĘ NALEZIE ŻYDOSTWA ......ZAMYKAJCIE DRZWI NA ANTABY PRZED TYMI.....IBI PATRIA,UBI BENE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Kowalski napisał:
Przy okazji tych akcji chciałem zaprotestować przeciwko nadużywaniu masztów flagowych na Placu Litewskim. Maszty te są notorycznie używane są jako konstrukcją nośna dla wielkoformatowych reklam. Zazwyczaj owe reklamy dotyczą działań kulturalnych, ale jak dla mnie zaburzają swoją krzykliwością całą estetykę otoczenia. Takie "ukulturalnianie na siłę". Plandeka z reklamą nie przystoi powadze tego miejsca, gdzie znajduje się Płyta Nieznanego Żołnierza, Pomnik Konstytucji 3. Maja, Pomnik Józefa Piłsudskiego. Nad tym wszystkim dominuje zazwyczaj WIELKA PŁACHTA, a przed nią rosną kwiaty.
WIESZ GDZIE MAJĄ CI Z :ROZDROŻY .BRAMY GRODZKIEJ NN,TEKTURY , TWOJEGO I MOJEGO NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA ,TWOJĄ I MOJĄ KONSTYTUCJĘ ? (domyśl się).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...