Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od poniedziałku nowe utrudnienia na skrzyżowaniu Krochmalnej z Diamentową

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2019 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Zukowa rozpierducha drogowa, po zakończeniu której przejezdność w tym rejonie będzie dokładnie taka sama jak przed wydaniem tych 70 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudzić malkontenci ! Najlepiej nic nie robić ( jak za Pruszkowskiego) i wtedy nie byłoby korków. Musimy się trochę przemęczyć , żeby później było łatwiej. Lata zapóźnienia po rządach pis-u trzeba nadrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ piękne miasto na zdjeciu...chaszcze poprzeciane pasami betonu, europa k...wa mac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudzić malkontenci ! Najlepiej nic nie robić ( jak za Pruszkowskiego) i wtedy nie byłoby korków. Musimy się trochę przemęczyć , żeby później było łatwiej. Lata zapóźnienia po rządach pis-u trzeba nadrobić.
 Jestem przeciwny zamienianiu Lublina w jedno wielkie skrzyzowanie... chciałbym Miasta dla ludzi,  nie dla samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jedną jezdnie da się zrobić w 2 tyg. a jest tam ich z 8 to dlaczego ten bajzel trwa tak długo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudzić malkontenci ! Najlepiej nic nie robić ( jak za Pruszkowskiego) i wtedy nie byłoby korków. Musimy się trochę przemęczyć , żeby później było łatwiej. Lata zapóźnienia po rządach pis-u trzeba nadrobić.
Jestem przeciwny zamienianiu Lublina w jedno wielkie skrzyzowanie... chciałbym Miasta dla ludzi,  nie dla samochodów
 Problem w tym, że za zuczka miasto nie jest dla ludzi ani nawet dla samochodów, a raczej dla korporacji budowlanych i dla pazernych deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd Dróg dopuścił ruch po ulicy, która nie była skończona ! Kto się pod tym podpisał ? Nikt nie wie ? Prezydent też nie wie ? Teraz trzeba ją rozebrać i wybudować od nowa. Za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd Dróg dopuścił ruch po ulicy, która nie była skończona !  Kto się pod tym podpisał ?  Nikt nie wie ?  Prezydent też nie wie ? Teraz trzeba ją rozebrać i wybudować od nowa.  Za pieniądze podatników.
 Bredzisz - wykonawca dał ciała i wykonawca za to zapłaci a nie żadni podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudzić malkontenci ! Najlepiej nic nie robić ( jak za Pruszkowskiego) i wtedy nie byłoby korków. Musimy się trochę przemęczyć , żeby później było łatwiej. Lata zapóźnienia po rządach pis-u trzeba nadrobić.
Jestem przeciwny zamienianiu Lublina w jedno wielkie skrzyzowanie... chciałbym Miasta dla ludzi,  nie dla samochodów
Problem w tym, że za zuczka miasto nie jest dla ludzi ani nawet dla samochodów, a raczej dla korporacji budowlanych i dla pazernych deweloperów.
 zmień płytę płatny pisowski trollu, bo ta gadka o deweloperach to już się nudna robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jestem jakis inny, ale wyjasni mi ktos celowosc tej konkretnie estakady? Bo jak zaczynali prace bylem pewien ze estakada bedzie biegla od strony stadionu nad ulica i zakrecala w strone Diamentowej, a z drugiej strony od strony Jana Pawla nad ulica zakrecala w strone stadionu, plus wiadomo skrety "na dole" zgodne z kierunkiem ruchu. Jaki jest sens tego obecnego projektu skoro i tak jest rondo ktore mozna bylo z powodzeniem wyeliminowac, i zrobic totalnie bezkolizyjny przejazd calkowicie udrozniajac ruch? A oni drugi rok buduja hopke ktorej celowosc w udroznieniu ruchu jest... znikoma, bo nadal tam bedzie rondo, zapewne jeszcze ze swiatlami co by janusze kolejnych filarow nie przestawiali, czy tam ktos mysli? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jestem jakis inny, ale wyjasni mi ktos celowosc tej konkretnie estakady? Bo jak zaczynali prace bylem pewien ze estakada bedzie biegla od strony stadionu nad ulica i zakrecala w strone Diamentowej, a z drugiej strony od strony Jana Pawla nad ulica zakrecala w strone stadionu, plus wiadomo skrety "na dole" zgodne z kierunkiem ruchu. Jaki jest sens tego obecnego projektu skoro i tak jest rondo ktore mozna bylo z powodzeniem wyeliminowac, i zrobic totalnie bezkolizyjny przejazd calkowicie udrozniajac ruch? A oni drugi rok buduja hopke ktorej celowosc w udroznieniu ruchu jest... znikoma, bo nadal tam bedzie rondo, zapewne jeszcze ze swiatlami co by janusze kolejnych filarow nie przestawiali, czy tam ktos mysli? :/
 To jest robione z myślą o zrobieniu w przyszłości trasy zielonej, która miałby tutaj swój początek i leciała wzdłuż starego gaju... urzędasy wcale nie zrezygnowali z tej trasy, na razie tylko wyciszyli temat bo są zajeci betonowaniem na innych odcinkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie tak dobrze nie robią jak w Polsce - bo tu zawsze jest zasada "do trzech razy sztuka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jestem jakis inny, ale wyjasni mi ktos celowosc tej konkretnie estakady? Bo jak zaczynali prace bylem pewien ze estakada bedzie biegla od strony stadionu nad ulica i zakrecala w strone Diamentowej, a z drugiej strony od strony Jana Pawla nad ulica zakrecala w strone stadionu, plus wiadomo skrety "na dole" zgodne z kierunkiem ruchu. Jaki jest sens tego obecnego projektu skoro i tak jest rondo ktore mozna bylo z powodzeniem wyeliminowac, i zrobic totalnie bezkolizyjny przejazd calkowicie udrozniajac ruch? A oni drugi rok buduja hopke ktorej celowosc w udroznieniu ruchu jest... znikoma, bo nadal tam bedzie rondo, zapewne jeszcze ze swiatlami co by janusze kolejnych filarow nie przestawiali, czy tam ktos mysli? :/
 1. Pieniądze z UE 2. Projektowano tak jeszcze za komuny, tylko że miało być przedłużenie pod las i dalej do Kraśnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...