Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddaj \"Waryńskiego” i pomóż dzieciom

Utworzony przez Gość, 23 listopada 2010 r. o 18:05 Powrót do artykułu
"Najmniejszą kwotą podlegającą wymianie jest 100 starych złotych, za które dostaniemy 1 grosz. Za największy 2-milionowy banknot, otrzymamy 200 nowych zł. Pieniądze zostaną wymienione przez NBP na nowe złote. I powędrują do uczniów lubelskich szkół" Przecież to jest chore, zboczone i złodziejskie. Po co mam oddawać np. stare 100 zł z Waryńskim, które NBP wymieni na 1 grosz i odda na cele charytatywne, skoro mogę ten banknot sprzedać kolekcjonerom (jest ich pełno) za WIELOKROTNOŚĆ jednego grosza .... i potem sam mogę wrzucić uzyskaną kwotę gdziekolwiek (na cele charytatywne) .... np. na WOŚP. Zrozumcie, że NBP wymienia ten papier po cenie nominalnej podzielonej przez 10 000 razy .... więc każdy oddany banknot to GROSZE, czyli NIC !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Lubelski Caritas wymieni je na nowe złote Tam gdzie interes z pieniędzmi,tam pierwszy Caritas.Dlaczego Caritas zawsze chce pośredniczyć i ile na takim pośrednictwie zarabia>\?Jakoś nigdy Caritas (i kościół wogóle) się nie wypowiada.I tu należy zauważyć,że Rydzyk też zierał pieniądze i swiadectwa udziałowe na zbożny cel.Stocznia przepadła (i zebrane pieniądze również)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Lubelski Caritas wymieni je na nowe złote Tam gdzie interes z pieniędzmi,tam pierwszy Caritas.Dlaczego Caritas zawsze chce pośredniczyć i ile na takim pośrednictwie zarabia?Jakoś nigdy Caritas (i kościół wogóle) się nie wypowiada.I tu należy zauważyć,że Rydzyk też zbierał pieniądze i świadectwa udziałowe na zbożny cel.Stocznia przepadła (i zebrane pieniądze również)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Najmniejszą kwotą podlegającą wymianie jest 100 starych złotych, za które dostaniemy 1 grosz. Za największy 2-milionowy banknot, otrzymamy 200 nowych zł. Pieniądze zostaną wymienione przez NBP na nowe złote. I powędrują do uczniów lubelskich szkół"Przecież to jest chore, zboczone i złodziejskie. Po co mam oddawać np. stare 100 zł z Waryńskim, które NBP wymieni na 1 grosz i odda na cele charytatywne, skoro mogę ten banknot sprzedać kolekcjonerom (jest ich pełno) za WIELOKROTNOŚĆ jednego grosza .... i potem sam mogę wrzucić uzyskaną kwotę gdziekolwiek (na cele charytatywne) .... np. na WOŚP.Zrozumcie, że NBP wymienia ten papier po cenie nominalnej podzielonej przez 10 000 razy .... więc każdy oddany banknot to GROSZE, czyli NIC !!!!!!!
GOŚCIU a myślisz ze ile dla kolekcjonera(dla mnie) jest warte stare 100zł? Muisałbyś mieć nieużywane bezobiegowe 100zł i to jeszcze z niskim numerem serii np AA zeby to bylo cos warte....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...