Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oderwać dziecko od tabletu. Stworzyli w Lublinie Rezerwat Dzikich Dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2017 r. o 13:54 Powrót do artykułu
taki złom to i my mamy w naszym kraju nie trzeba przywozić aż z londynu. Do tego kiedyś dzieci się tak bawiły bo nie dostawały za darmo 500+, każdą kromkę chleba całowały, bo to oznaczało, że jest co jeść. A teraz tylko idioci pracują, a pozostali leżą, rozmnażają się i dostają za darmo kupę szmalu tj. 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni to zamknąc i to zamkną bo nie spełnia unijnych wymagan a tam przeciez bawia sie dzieci także oby do pierwszego wypadku będzie walka o odszkodowanie wjazd urzędasów i dziękujemy zobaczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Powinni to zamknąc i to zamkną bo nie spełnia unijnych wymagan a tam przeciez bawia sie dzieci także oby do pierwszego wypadku będzie walka o odszkodowanie wjazd urzędasów i dziękujemy zobaczycie
daj sobie spokój z tą łunią, wszedzie oni się wpieprzają tylko nie rozumiem dlaczego nie zrównają w nainiższego wynagrodzenia do unijnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
taki złom to i my mamy w naszym kraju nie trzeba przywozić aż z londynu. Do tego kiedyś dzieci się tak bawiły bo nie dostawały za darmo 500+, każdą kromkę chleba całowały, bo  to oznaczało, że jest co jeść. A teraz tylko idioci pracują, a pozostali leżą, rozmnażają się i dostają za darmo kupę szmalu tj. 500+
 Kupa szmalu, 500zł, wybierz jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł! Moje dzieci uwielbiają takie zabawy. Za każdym razem, kiedy wyjeżdżamy na wieś do babci, budują jakieś domki, szałasy, bazy itp. nigdy z nimi nie chodziłam, słuchałam tylko jak z wypiekami na twarzy opowiadali co nowego zrobili w bazie... Pewnego razu bardzo zapragnęli, żebyśmy zobaczyli z mężem, jak wygląda ta ich "baza"... Byliśmy w szoku, jak kreatywne potrafią być dzieci oderwane od komputera... Mam nadzieję, że rodzice docenią Wasz projekt... My się na pewno wybierzemy... Trzymamy kciuki za powodzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna inicjatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fork napisał:
undefined napisał:
taki złom to i my mamy w naszym kraju nie trzeba przywozić aż z londynu. Do tego kiedyś dzieci się tak bawiły bo nie dostawały za darmo 500+, każdą kromkę chleba całowały, bo  to oznaczało, że jest co jeść. A teraz tylko idioci pracują, a pozostali leżą, rozmnażają się i dostają za darmo kupę szmalu tj. 500+
Kupa szmalu, 500zł, wybierz jedno.
widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, no ale jak twoim celem jest sie tylko rozmnażać dla szmalu tj. 500+ a nie uczyć, no to mamy skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferdek napisał:
fork napisał:
undefined napisał:
 taki złom to i my mamy w naszym kraju nie trzeba przywozić aż z londynu. Do tego kiedyś dzieci się tak bawiły bo nie dostawały za darmo 500+, każdą kromkę chleba całowały, bo  to oznaczało, że jest co jeść. A teraz tylko idioci pracują, a pozostali leżą, rozmnażają się i dostają za darmo kupę szmalu tj. 500+
Kupa szmalu, 500zł, wybierz jedno.
widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, no ale jak twoim celem jest sie tylko rozmnażać dla szmalu tj. 500+ a nie uczyć, no to mamy skutki
 Dlaczego wkładasz mi słowa w usta, skoro nic takiego nie powiedziałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te dzieci? Jak ta dziewczynka w czerwono-rózowej sukience i ta w białej koszulce jest dzieckiem to ja jestem pedofilem ale ale mam dla tych "dziewczynek" troszke zurzytą zabawke, ogolnie jest sprawna, jutro przyniose tzn przyjde tylko niech zrobia jakis namion albo dyskretny winkiel z palet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdzie te dzieci? Jak ta dziewczynka w czerwono-rózowej sukience i ta w białej koszulce jest dzieckiem to ja jestem pedofilem ale ale mam dla tych "dziewczynek" troszke zurzytą zabawke, ogolnie jest sprawna, jutro przyniose tzn przyjde tylko niech zrobia jakis namion albo dyskretny winkiel z palet...
to oszczędzaj chłopie "tą zabawkę" bo ma ci służyć aż do śmierci, jak ją tak szybko zużyjesz to później ci będzie żal, że nie będziesz mógł z niej skorzystać jak się nadarzy okazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawy co bedzie jak jakies dziecko rozwali sobie reke na ostrej stali lub inne wypadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duże te dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały pomysł. Rozwija kreatywność i uczy samodzielności. Dzieci doświadczają a to jest najważniejsze. Nauczą się ostrożności nie dlatego, że mama powie ,,nie dotykaj" ale dlatego, że same sprawdzą co jest ostre lub ciężkie. Super miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dzieci, duże dzieci, a kto po was posprząta? Proboszcz? Autobusu w kieszeń sie nie schowa, kiosku też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne! ja sie zastanawiam obecnie nad warsztatami dla dzieci w lublinie. póki co najfajniejszą placówka jaką znalazłam jest edukido, gdzie warsztaty są bardzo ogólnorozwojowe i nawet odbywają się tam zajęcia z programowania ***edukido.com.pl/warsztaty-klockami-lego-szkolach/ ktoś z was miał z nimi doczynienia? warto wydać pieniądze? sama oferta jest bardzo interesująca, ale warto znać opinię innych rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...