Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnaleziono ciało zaginionego nauczyciela z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 14:06 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla rodziny :(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mu się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Rafałku... to się porobiło... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi żal. Wydaje się niemożliwe,żeby taki łebski,wesoły,ciekawy świata Rafał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki żal. Wyrazy współczucia dla Rodziny. Rafała zapamiętałem jako mądrego, wrażliwego Człowieka o dużej wiedzy i poczuciu humoru. Szkoda, że wielu go nie doceniło, a XXI wiek nie był mu przyjazny. Może TAM znajdzie wieczny odpoczynek i światło ponadczasowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał udał się ... w ostatnią podróż. Poznałem go kilkanaście lat temu w Warszawie - na eliminacjach do jakiegoś teleturnieju. Potem razem uczyliśmy się do eliminacji z Wielkiej Gry z tematu "Geografia Skandynawii" - wkuwając trudne fińskie i islandzkie nazwy. Startowaliśmy też razem z "Geografii Afryki' - w obu przypadkach wygrywając eliminacje. Wtedy to były dla nas podróże naszych fantazji. Wiele z nich udało nam się później zrealizować. Obserwowałem z zainteresowaniem jego reportaże z interesujących miejsc, świetnie udokumentowane fotografiami. Dwa tygodnie temu ja byłem w Portugalii, a z facebooka śledziłem relacje z podróży Rafała po Włoszech. W tamtym tygodniu, kiedy ja byłem akurat w Wiedniu - nie mogłem być na pogrzebie mojej koleżanki. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na tydzień za granicę... i prawdopodobnie znowu nie będę na pogrzebie... Obu nas łączyła pasja wiedzy, krytycyzm ... i zaangażowanie w walce z absurdami władzy - pamiętam Rafała, kiedy zbierał podpisy w lecie 2015 r. do Ruchu Kukiza, a ja stałem obok ze swoim busem na górze ulicy Świętoduskiej. Rafał był człowiekiem bardzo skromnym - nie eksponował siebie, nie kandydował do władz. Był bardzo koleżeński i uczynny. Pozostaną mi na zawsze w pamięci trudne skandynawskie nazwy, których razem uczyliśmy się. Jego rodzinie składam wyrazy szczerego współczucia. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co on w tym lesie robił był nauczycielem pracował w Głusku czy miał do pracy po drodze do Głuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam miesiąc temu, z tym panem, na szkoleniu na temat pracy z dziećmi niepelnosprawnymi. Byl bardzo zaangazowany w szkolenie, zadawał wiele pytan. Widac że lubil swoją pracę i osoby z którymi pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna spraw to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał zaniki pamięci ? Czytając o nim to nie powinien mieć trudności z odnalezieniem powrotnej drogi do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...