Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pogrzeb zapewne będzie do grobu rodzinnego w Piaskach, czekam na informację o dacie pochówku. Chcemy oddać mu hołd.   Związek Piłsudczyków w Radomiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który wydał ostatniego polskiego "Żołnierza Wyklętego" do swej śmierci w 1996 r. wiódł spokojne życie (za zdrajcę uznawano Becia, choć w 1964 r. Sąd Wojewódzki w Lublinie skazał go na 5 lat więzienia). Współpraca Mazura z SB wyszła na jaw dopiero w 2005 r., dzięki badaniom Stanisława Poleszaka, historyka z lubelskiego oddziału IPN.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Naszego Dziennika pogrzeb odbędzie się 28 lutego w Piaskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, wkradła się błąd, mianowicie Józef Franczak zmarł 21 października 1963 roku a nie w listopadadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb ma sięodbyć 26 marca w Piaskach, msza św. odbędzie się w  Lublinie w Katedrze o godz. 10.00.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  tak to ja napisałem , że lalek to ch***. A teraz to krótko uzasadnie . Otóż mój szanowny ojciec  w roku 1945 wstąpił do Ludowego Wojska Polskiego i przesłużył tam około trzech lat , między innymi w 16 kompanii KBW Poznań , tak tak ta sama co pacyfikowała rozruchy w 56 r. Później w PZPR od 53 r. , przepracował w Lublinie ponad 50 lat na różnych stanowiskach , przez ten cały czas płacił podatki i pełnił wiele funkcji społecznych. Historia jak wiele innych , ani zła ani dobra , może nawet nie ma o czym wspominać . Ale jednak nasuwa się pytanie czy Pan redaktor nie mógłby napisać np. o kimś takim jak mój ojciec a nie o czasce jakiegoś wsiowego czubka którego 10 lat gryzły w d*** kleszcze i ... ch*** wie co jeszcze . Wiele lat tolerowałem ten dupo-narodowy, medialny bełkot ale teraz oficjalnie protestuję i nie życzę sobie aby media i co gorsza instytucje rzadowe  zajmowały się takimi pierdołami za pieniądze podatników.
Masz teraz okazję podziękować za to Amerykanom. Sprzedali nas w Jałcie Stalinowi, dzięki temu tacy jak twój tatuś zrobili kariery a ich dzieci siedzą dziś w redakcjach Newsweek i TVN. Resortowe bachory, tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cytat nicka jakbyś chcial zauważyć.     Lalek został zdradzony przez Stanisława Mazura (TW Michał), członka rodziny za 5 tys ówczesnych polskich złotych. Niech się smarzy w piekle!
Nie był to członek jego rodziny, był to kuzyn jego niedoszłej żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  tak to ja napisałem , że lalek to ch***. A teraz to krótko uzasadnie . Otóż mój szanowny ojciec  w roku 1945 wstąpił do Ludowego Wojska Polskiego i przesłużył tam około trzech lat , między innymi w 16 kompanii KBW Poznań , tak tak ta sama co pacyfikowała rozruchy w 56 r. Później w PZPR od 53 r. , przepracował w Lublinie ponad 50 lat na różnych stanowiskach , przez ten cały czas płacił podatki i pełnił wiele funkcji społecznych. Historia jak wiele innych , ani zła ani dobra , może nawet nie ma o czym wspominać . Ale jednak nasuwa się pytanie czy Pan redaktor nie mógłby napisać np. o kimś takim jak mój ojciec a nie o czasce jakiegoś wsiowego czubka którego 10 lat gryzły w d*** kleszcze i ... ch*** wie co jeszcze . Wiele lat tolerowałem ten dupo-narodowy, medialny bełkot ale teraz oficjalnie protestuję i nie życzę sobie aby media i co gorsza instytucje rzadowe  zajmowały się takimi pierdołami za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamięć o Franczaku jest rzeczywiście  żywa szczególnie wśród ludzi, których rodziny do tej pory opłakują bliskich zabitych przez tego psudeo bohatera. Ofiarami jego ,,bohaterstwa'' były osoby młode nie związane z ówczesną władzą. Łzy rodzin zamordowanych przez Franczaka są trwalszym świadectwem pamięci od stawianych mu pomników i wojskowych asyst honorowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamięć o Franczaku jest rzeczywiście żywa, szczgólnie wśród ludzi których rodziny do tej pory opłakują bliskich zabitych przez tego pseudo bogahera.Ofiarami jego ,, bohaterstwa" były osoby młode nie związane z ówczesną władzą.Łzy rodzin zamordowanych przez Franczaka są trwalszym świadctwem od stawianych mu pomników i wojskowych asyst honorowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełno jest u nas takich czaszek,w sklepach z czaszkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są też tacy, ktorzy żałują mordercóów ks.Popiełuszki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna ta nasza Polska kochana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wydal rozkaz by obciac czaszke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...