Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odręczny list od papieża Franciszka do metropolity lubelskiego i wiernych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2019 r. o 23:20 Powrót do artykułu
A już myślałem, że Papież osobiście "opieprzył" lubelskich hierarchów m. in. za opieszałość w walce z pedofilią w "szeregach" bo do tej pory było tak, że Papież Franciszek swoje zaś polscy biskupi swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi czemu diecezja sandomierska jest w metropolii lubelskiej, ale Zamojska (zamojsko-lubaczowska) już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to interesuje? Zresztą w Watykanie kopią pod Frankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na walkę ze zboczncami koscielnymi papa juz czasu nie ma. Lepiej nagryzmolic kilka słów osobiście dla zabicia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
phi, list od Rydzyka to było by coś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apetyczny ten ksiądz na zdjęciu, mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam antypolskie komentarze pełne grzechu, nienawiści i bezpardonowego ataku na Kościół ze smutkiem stwierdzając, że niewierzący są zwykłym niewyedukowanym, nieokrzesanym i zezwierzęconym bydłem. Miłosierdzie naszych hierarchów pozwala każdemu wrócić na łono parafii, kurii i w ogóle Kościoła Chrystusowego. Z perspektywy oddanego katolika zauważam, że bez drakońskiego zaostrzenia kar za bluźnierstwa nigdy Polska nie stanie się krajem miłosierdzia Bożego dla wszystkich prawdziwych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisany atramentem czy krwią 5-letniego chłopca zgwałconego przez mafię w sukienkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...