Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odrzutowiec F-16 nad Lublinem. Narobił dużo hałasu (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2017 r. o 19:02 Powrót do artykułu
105,7 kN ciągu przy ok 5 tonach ciężaru daje kopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu - nie pisz bzdur !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiele się pomylił - polski F-16 C/D Block 52+ 129,4 kN z dopalaniem przy 8 tonach masy własnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super mamy f16 ktore byly na czasie 35 lat temu a teraz to zabytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny znawca. Daje (trochę wieśniacki) przykład. Jeden wieśniak ma golfa 2, a drugi golfa 7. Według Twojego rozumowania to jest dokłądnie to samo auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale atrakcja ,mało w portki nie narobiłem ! Takie loty to powinien być standard ,a nie atrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było ufo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co zaobserwowałem to z lotniska w Świdniku wystartował mig 29 a za kilka minut chyba f16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kalkulator lepiej nagrywa niż telefon tego gościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latają a mają na paliwo!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawiedź mam zwykle miała radoche !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niewiele się pomylił - polski F-16 C/D Block 52+ 129,4 kN z dopalaniem przy 8 tonach masy własnej
następny znafca , 5 ton to pusty nawet nie waży. masa własna F-16 to pona 8 ton. startowa , z paliwem i uzbrojeniem to ponad 16 ton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A normy hałasu nie zostały przypadkiem nie przekroczone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita informacja, jak wiele wniosła do naszego zycia. WOW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super mamy f16 ktore byly na czasie 35 lat temu a teraz to zabytek.Baran ie z tego F 16 z przed lat 35 to została tylko skorupa,oprzyrządowanie,avionika i uzbrojenie będące w tej chwili w F 16 to jest najwyższa światowa półka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno to był F-16? A nie Mig-29 czasem?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...