Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A POMORDOWANI SIE W MOGILE PRZEWRACAIOM , BO BOLEK SIE DOGADAL Z MORDERCAM,,,,PRZY ZDRADZIECKIM STOLE, :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      Byłam, widziałam. Szyku zadawali ludzie starsi, kombatanci. Widoczny u Nich szacunek do munduru i sztandaru aż wzrusza. O obecnej młodzieży w pocztach sztandarowych szkoda mówić - przebierańcy, którzy znaleźli się tam przypadkowo. O wojsku zawodowym też niewiele dobrego. Gdzie te mundury, za którymi "panny sznurem" szły, spodnie w kant, czapka z daszkiem, błyszcząca cholewka buta? Taka smutna refleksja - gdyby to młode pokolenie znalazło się w miejscu niedzielnych bohaterów uroczystości, czy byliby w stanie zginąć za ich ideały? Kto nas będzie bronił w razie nieszczęścia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina żołnierzy, ze nie daje im się mundurów wyjściowych,i przy  każdej okazji mają jeden mundur -polowy.W PRL, kazdy żołnierz miał, oprócz polowego moro, równiez i ten drugi-i tak jest w większości armii świata. Naszej na to chyba nie stać, a szkoda.   Nie jest również winą młodzieży, ze obecnie nie  przywiazuje sie wagi do własciwego obchodzenia sie i z barwami narodowymi, i z flagami, tak i ze sztandarami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina żołnierzy, ze nie daje im się mundurów wyjściowych,i przy  każdej okazji mają jeden mundur -polowy.W PRL, kazdy żołnierz miał, oprócz polowego moro, równiez i ten drugi-i tak jest w większości armii świata. Naszej na to chyba nie stać, a szkoda.   Nie jest również winą młodzieży, ze obecnie nie  przywiazuje sie wagi do własciwego obchodzenia sie i z barwami narodowymi, i z flagami, tak i ze sztandarami.        Tak, tak - ja to wszystko wiem. Oszczędności, przepaść pokoleniowa. I nie to, że się czepiam ale moje refleksje są smutne
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...