Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cześć i chwała bohaterom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, czyli Ci chwalący nowe czasy i zawsze idący po linii , a nie ci, którzy powinni przekazywać mądrość nowemu pokoleniu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ich życie to tylko trawnik nie warty splunięcia nań !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała Bohaterom !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi Polacy ratujmy Polskę przed aneksją żydo-bolszewików,folksdojczy i pomiotów stalinowskich takich jak Komorowski ,Tusk,Kopaczowa,Szejnfeld,Gronkiewicz-Waltz itp. nie zmarnujmy wysiłku i pamiętajmy zawsze że ci bohaterowie walczyli o Polskę której istnienie jest strasznie zagrożone przez obecnych kolaborantów będących przy władzy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi Polacy ratujmy Polskę przed aneksją żydo-bolszewików,folksdojczy i pomiotów stalinowskich takich jak Komorowski ,Tusk,Kopaczowa,Szejnfeld,Gronkiewicz-Waltz itp. nie zmarnujmy wysiłku i pamiętajmy zawsze że ci bohaterowie walczyli o Polskę której istnienie jest strasznie zagrożone przez obecnych kolaborantów będących przy władzy!!!!!!!!!!
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja występowałem i nie życze sobie takich komentarzu komunisuo Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja występowałem i nie życze sobie takich komentarzu komunisuo Ty
To nie jest bucu żaden koncert życzeń !!!  możesz sobie życzyć. bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...