Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołać prezydenta czy nie? Internauci w obronie Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Niech Żuk opublikuje WSZYSTKIE opinie prawne (ich treść oraz ich autorów) na podstawie których twierdzi, że nie złamał prawa. Wtedy wszystko się wyjaśni. Ale chyba się do tego nie kwapi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj.Ja jestem Internautą i go nie bronię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołać prezydenta lublina nawet komunikacje miejską zepsuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk pchnął Lublin do przodu pod względem infrastruktury drogowej co jest jedną z ważniejszych rzeczy. Niestety będzie dużo jadu nienawiści ze strony partii - Polacy Inaczej Sprawni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie kombinować. Należało skupić się wyłącznie na pracy prezydenta miasta, a nie na chałturach w prywatnych szkółkach popołudniowo-weekendowych i radach nadzorczych. LUBLIN MOŻE FUNKCJONOWAĆ UCZCIWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwolac dziada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek bardzo dobrze wykształcony z dużym doświadczeniem zawodowym, były Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa reprezentujący Skarb Państwa /czyli wszystkich nas /w strategicznej spółce Skarbu Państwa i za to ma być ukarany zdjęciem z funkcji Prezydenta Miasta Lublina? Dla mnie jest oczywiste, że powinien dalej pełnić funkcję Prezydenta Miasta Lublina z wyboru większości Obywateli Miasta Lublina. Życzę powodzenia panu Prezydentowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odwołanie zasłużył jak nikt inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha no jaja sobie robicie w tej gazecie? wystarczy posłuchać ludzi a nie tych ratuszowych wazeliniarzy którzy boją się o stołki i tu popierają rządy żuka PO i wspólnego Lublina z ukrainą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Jaś jest w zarządzie OSP Pcimia Dolnego i wziął dietę ....to dyskwalifikuje by być w zarządzie powiatu, województwa.Rocznie Jaś strażak otrzymał 500 zl .Ten Żuczek natomiast pobrał kilkaset tys. zł ....jeszcze daleka droga do prawa i sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę obrońcy tego człowieka, są przekonani o czystych łapkach Żuka? Jakieś argumenty, że rozwinął Lublin mają się nijak do pazerności na kasę. Przez dwa lata, miesiąc w miesiąc pobierał ponad 10 tysięcy dodatkowej kasy. Czy to była ukryta łapówka? CBA twierdzi, że tak. Ja też jestem tego samego zdania. ONI wszyscy tak jednak mają - zero skrupułów - oby żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem internautą i jestem za odwołaniem, więc proszę nie pisać bzdur, że internauci bronią Żuka. Żuka broni tylko jego bojówka z ratusza, która zamiast pracować pisze namiętnie komentarze w dzienniku i kurierze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niecałe 3400 osób w niecałe 24 godziny, faktycznie rekord facebooka w zbieraniu lajków XD Do tego biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Lublina, to te 3 tyś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dobre zbieranie lajków ;) Czekamy na głosowanie Auditele wtedy by było w godzinę 300tys ;)))))))))) Najważniejsze jest to aby człowiek łamiący ustawę antykorupcyjną miał zakaz zajmowania stanowisk w przyszłości w spółkach skarbu państwa oraz funkcji publicznych .Dobre Karpiński zrobił go członkiem rady Nadzorczej PZU.Proponuje sprawdzić inne nominacje tego Pana i poprzednika .To PO zrobiła z nas bantustan Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie mieć nowego uczciwego,juz to widzę hahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sonda to ściema ! "przeciw" wprowadził ktoś hurtowo do systemu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pisowskich trolli z tego forum o niedziałanie na szkodę miasta. Czy Wy wyremontujcie drogi, mosty w mieście na wielu wzgórzach, ogarniecie sprzątanie miasta, oświetlenie, przedszkola, szkoły? Już mieliśmy Pruszkowskiego, więcej nie chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieki. Jest to jedyny Prezydent za kadencji którego zmieniło sie tyle w naszym mieście. Urodziłem sie tu i jestem dumny z osiągnięć naszego miasta w ostatnich latach. Z dumą pokazuje miasto znajomym. Nie jest to jeszcze Polska Zachodnia ale przynajmniej wychodzimy z czarnej d..y. PS dodam że jestem apolityczny. Czysty rachunek ekonomiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cięzko oderwać się od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic, wstępni tych od poparcia na FB przez miesiąc płakali jak odszedł towarzysz Stalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...