Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Władze Lublina zrobiły z Parku Saskiego wiochę na cztery fajerki! Jeszcze do niedawna ogród był dostępny dla wszystkich, można było sobie skrócić drogę i przejść przez niego oglądając jednocześnie. Teraz NIE! Nic nie można, kest 2 metrowy płot! Wstęp surowo wzbroniony, czy może już znalazł się spadkobierca ogrodu, że go tak ogrodzili i szykują i trzeba będzie płacić za wejście? Po jakiego grzyba ludziom w mieście w samym centrum ogrodzono płotem taki duży fragment miasta?   No i nie piszcie,że żule sikali i demolowani bo sikają i demolują wszędzie - i raczej sprawny monitoring na to poradzi a nie grodzenie.   Mi się to grodzenie nie podoba bo jest głupie! Czuje się jak w krajach Ameryki łacińskiej, gdzie wszędzie wysokie płoty w imię prywaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze Lublina zrobiły z Parku Saskiego wiochę na cztery fajerki! Jeszcze do niedawna ogród był dostępny dla wszystkich, można było sobie skrócić drogę i przejść przez niego oglądając jednocześnie. Teraz NIE! Nic nie można, kest 2 metrowy płot! Wstęp surowo wzbroniony, czy może już znalazł się spadkobierca ogrodu, że go tak ogrodzili i szykują i trzeba będzie płacić za wejście? Po jakiego grzyba ludziom w mieście w samym centrum ogrodzono płotem taki duży fragment miasta?   No i nie piszcie,że żule sikali i demolowani bo sikają i demolują wszędzie - i raczej sprawny monitoring na to poradzi a nie grodzenie.   Mi się to grodzenie nie podoba bo jest głupie! Czuje się jak w krajach Ameryki łacińskiej, gdzie wszędzie wysokie płoty w imię prywaty
...widzisz i nie grzmisz. Ja tam się cieszę, w końcu będziemy mieć jakiś reprezentacyjny skrawek gruntu w centrum. Ogrodzenie na pewno pomoże w utrzymaniu porządku w ogrodzie. Malutki Żywiec ma ładniejszy park. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni i również dogonimy pewne standardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...