Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogród Saski po przebudowie: Zajrzeliśmy do środka (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez verally mako, 31 października 2013 r. o 18:27 Powrót do artykułu
No piękne. Ciekawe jak długo to wszystko wytrzyma. Dobrze, że w Lublinie wszyscy tak dbają o cudze, jak o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można odnieść wrażenie, że właśnie ten park został zbudowany, dopiero co przed chwilą, a niedługo jego otwarcie... "I pamiętajcie o tym wyborcy, to ja zbudowałem ten park!" - takie zdanie aż się ciśnie, jako idealnie pasujące. FU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Wiadomo już, że do Saskiego nie wrócą łabędzie"...Do dupy z takim remontem.A pawie to ludzie będą puszczać jak zobaczą na jakie "cuda" poszło 13 000 000 złotych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro, czyli 1 listopada 2013 ma być otwarty?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro, czyli 1 listopada 2013 ma być otwarty?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie patrzeć jak zmienia się miasto. Kolejny charakterystyczny i tak ważny punkt Lublina w nowej odsłonie. Brawo dla tych, którzy zauważyli potrzebę odświezenia i wyjęli na to kasę z Unii. Szkoda, że musimy jeszcze poczekać na te odbiory, bo w weekend już bym tam był z rodzinką na spacerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczku, wpuść nas na trochę do parku, będziemy grzeczni i zagłosujemy na Twoją Platformę Obywatelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park ma być park , maja być elementy dzikiej natury , nie podoba mi sie ten plastykowy wytwór czyjejs wyobraźni naszpikowany kamerami i innymi duperelami, w parku sie odpoczywa i relaklsuje a zrobiona z sasa patelnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA WIADOMO JAK ROBI TO FIRMA GARDEN DESIGNERS TO WSZYSTKO BĘDZIE ZWALONE NA MAXA I BĘDZIE WIELE POPRAWEK BO W TEJ FIRMIE ROBI SIĘ WSZYSTKO NAJTAŃSZYM KOSZTEM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...