Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne emocje w sejmiku. Radni PiS i PSL przeciwko "ideologii LGBT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 20:42 Powrót do artykułu
"zapałali nawzajem żądzą ku sobie,... uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd ! Hańba dla Lublina! Miasto Unii Lubelskiej i historycznej tolerancji dla różnych narodowości i wyznań. Kto takich ludzi wybiera ?! Gdzie my skończymy? Czarna data dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja "Europejska" z PSL w środku.... Taaaaaa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60-letnia panna namaszczona przez 70-letniego kawalera inicjatorką deklaracji przeciwko szerzeniu ideologii LGTB jest to tak wiarygodne jakby pedofil przygotował apel o ochronie praw dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i PSL rownie dobrze moga byc przeciwko zlej pogodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS BRAWO PSL gonic to zboczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze interesuje mnie jako suwerena uregulowanie sprawy rytualnego obrzezania i rytualnego mordowania/zabijania bardzo proszę o wykładnię/stanowisko sejmiku/władzy wybranej przez suwerenów/, no bo nie wiem co robić - czy się obrzezać rytualnie na ul. Grottgera a rytualne mordowanie to chyba u jakiegoś radnego co ma świnie w lublinie albo poza lublinem... nie, nie świnie- nie... owce albo kozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS - partia miernot popierana przez antypolskie miernoty. Judasz sprzedał Chrystusa za 30 srebrników, Polak Polskę za 500 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli współpraca PSL i PiS. A to sprzedajne k... Już PiSie nie wygracie! Jak takie sprzedajne k... typu Nakielska zostawiacie! Wielkie rozczarowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie staropolskie przysłowie, które mówi:" chcesz mieć dzieci jak kryształy!? Rób codziennie masaż p..y, albo zrobi to ktoś inny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HETMAN? PSL? Przecież oni są razem z KE! Nawet plakaty wyborcze Hetmana są z KE  - a tam lubią aborcjonistów i lGBT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykazanie moje daję Wam, abyście się wzajemnie miłowali... a przy okazji zagadka w której grupie zawodowej występuje najwięcej przypadków homosekusalizmu i pedofilii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa.Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami..." -Sławomir Świerzyński,lider zespołu Bayer Full, były jużdziałaczstruktur PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zapałali nawzajem żądzą ku sobie,... uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w której grupie zawodowej występuje najwięcej przypadków ...pedofilii?
  "dane statystyczne Ministerstwa Sprawiedliwości - najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy." - opublikowano na stronach Senatu RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Piter chciał w weekend majowy nie wybrać się do jakiegoś skansenu, a ja byłem za tym, żeby pojechać na Lubelszczyznę. Dziękujemy Wam więc za tę uchwałę, bo dzięki niej zrozumieliśmy, że jednym wyjazdem zaliczymy i jedno i drugie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Biedroń, najbardziej znany obecnie działacz środowisk LGBT i lider nowej formacji politycznej, miał w 2000 r. postawione zarzuty za znęcanie się i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu własnej matki. Sprawę jednak warunkowo umorzono, ale co najciekawsze: akta tej sprawy zginęły z Sądu Rejonowego w Krośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi popierają sprzeciw wobec LGBT. Dobra robota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...