Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne ilości marihuany w mieszkaniu na Tatarach w Lublinie [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2018 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Dzielnia wyborcza Zuka - spoko kolesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzecież marihuana jest w Polsce dozwolona. Byłaby tańsza niż w aptekach to skąd taki pośpiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ilości rzeczywiście imponujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym im kazał wypalić całe to zielsko a potem pokazał ich światu aby każdy, który twierdzi że palenie tego nie szkodzi i powinno być legalne, przejrzał na te zaćpane oczęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki wzieli sobie do serca bledy w zarzadzaniu miastem i postanowili pomoc zukwi zmniejszyc zadluzenie Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym tobie kazał wypić trzy litry wódki a potem pokazał ciebie światu (a raczej twoje ciało) ku pamięci wszystkich, którzy uważają, że marihuana jest takim strasznym narkotykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wtopa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś chory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na własny użytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bijecie się, że marihuana jest zdrowsza niż alkohol? Obie te rzeczy przynoszą wielkie ubytki zdrowotne w dłuższym okresie czasu. Szkoda zdrowie psuć na starość. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bijecie się, że marihuana jest zdrowsza niż alkohol? Obie te rzeczy przynoszą wielkie ubytki zdrowotne w dłuższym okresie czasu. Szkoda zdrowie psuć na starość. Pozdro
 Jeden taki porównywał z kolei szkodliwość alkoholu (piwa) i . . . mleka. Wypił "duszkiem" 1 litr mleka. Miał przez 2 dni biegunkę i wymioty. Gdy "wydobrzał", wypił "duszkiem" 1 litr piwa. Następnego dnia nawet głowa go nie bolała. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym tobie kazał wypić trzy litry wódki a potem pokazał ciebie światu (a raczej twoje ciało) ku pamięci wszystkich, którzy uważają, że marihuana jest takim strasznym narkotykiem.
 Na temat alkoholu się nie wypowiadałem co nie znaczy że nie wiem nic o jego szkodliwości. Jeśli uważasz że marihuana nie jest "takim strasznym narkotykiem" to zapraszam Cię do placówek leczenia uzależnień, gdzie obejrzysz takich, co podzielali twoje zdanie. I zaręczam Ci że znajdziesz tam takich, co nie tkneli w swoim życiu żadnych innych narkotyków. I naprawdę nie rozumiem dlaczego wywołujesz alkohol w dyskusji? Czy naprawdę uważasz że jednak każdy coś musi brać/ chlać etc. by jakoś "normalnie" żyć? Płytkie Twe myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale teraz będą mieć gamonie dług dospłacenia za ten towar. Dobrze im tak, padluchy śmierdzące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy przyjdą do mojego sąsiada - zielarza amatora. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejaki Kali czyli na fb Piotr Peterson vel Marcin Kalinowski ktory pomowil o handel narkotykami dziesiatki osob korzystajac z dobroci art 60 twierdzil ze 50 kg przywiozl w jednej torbie z Holandii . po czym obciazyl tym Bogu ducha winnego goscia ktory poszedl siedziec. a tu patrzcie ile to tobołów musialoby byc. to swiadczy o zaklamaniu lubelskiej mafii milicyjno-prokuratorsko-sadowniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnica cudów tak się mówiło o tej dzielnicy.Dzieci tam wychować,to trzymać ich w zębach a jak popóścisz to kończą się więzi i trcisz dziecko.Wybierają luz i chlanie,narkotyki,dopalacze,kradzieże a potem kryminał.Płaczę przy tym wpisie ,gdyż stracitam tam syna od kilku lat nie mam znim montamtu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas wczoraj wieczorem na Hutniczej 24  była jakaś "akcja" - przyszła Policja , potem Karetka Pogotowia. Akcja była jakaś dziwna, policjanci tam ponad godzinę "siedzieli". To mieszkanie było wynajmowane. Czyżby to o tą właśnie akcję chodziło ? Później (przed godziną dwudziestą) wychodzili i wyprowadzali kilka osób, w tym dziewczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnica cudów tak się mówiło o tej dzielnicy.Dzieci tam wychować,to trzymać ich w zębach a jak popóścisz to kończą się więzi i trcisz dziecko.Wybierają luz i chlanie,narkotyki,dopalacze,kradzieże a potem kryminał.Płaczę przy tym wpisie ,gdyż stracitam tam syna od kilku lat nie mam znim montamtu.
 A od kiedy to dzieci wychowuje ulica czy dzielnica ? Z tego co wiem to dzieci wychowują rodzice. Nie masz sobie nic do zarzucenia ? Może nie byłaś / łeś dobrym rodzicem ? Może Twój dom nie był normalnym domem ? Może sam przymykałeś / łaś oko i ignorowałeś / łaś pierwsze sygnały ? Nie zrzucaj winy na dzielnice bo znam kilka osób które mieszkały na tatarach od dziecka a zdobyły wykształcenie i dziś zajmują wysokie i dobrze płatne stanowiska bądz prowadzą z powodzeniem własne firmy.Znam też osoby z "dobrych domów" , wychowane na prestiżowych -willowych dzielnicach a skończyły kiepsko bo w więzieniu , chorują psychicznie lub są alkoholikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dopalacze by się wzięli i pozamykali tych nosicieli śmierci.... Nie słyszałem jeszcze żeby po trawie ktoś umarł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj dom był normalny nie jesteśmy rodziną patologiczną.nigdy nie pił mój mąż alkocholu z synem pełnoletnim.Gdy uzyskał pełnoletniość  zaczął wychodzić na tak zwany dwór i w tedy go wcieło.Miał w domu cisze i spokój i rodzinę kochającą się.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...