Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne korki na drodze wylotowej z Lublina w kierunku Łęcznej. Kładą asfalt w godzinach szczytu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2019 r. o 16:58 Powrót do artykułu
To jest ku.rwa polska... piątek, godziny szczytu, a drogowcy biorą się do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest sprzyjająca aura to niech robią. Obojętnie kiedy by tego nie robili to i tak polski maruda będzie niezadowolony. Tak jak mój sąsiad. Zawsze mu coś nie pasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie robią Źle robią jeszcze gorzej Ja pier.... le co za naród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłem zdjęcie to pomyślałem, że zwijają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjazd na Kijany w Łuszczowie zróbcie.. a nie Wąchock w Wólce (wszak też na W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnikiem chcą aby samochody ubiły ten świeży asfalt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gazu z nimi Majdanek wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech robią kiedy chcą, to ludzie czynu, nie od parzenia kawy i pisania komentarzy w mediach, niektórym przeszkadzają tyraki, ale bez nich jedzenia będą szukać na śmietnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny afera PiSU! Ukradli miliony złotych! ***bit.ly/31pAyaP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, drogowcy pracują w piątek po południu? W ten dzień na ogół kończą pracę około południa, sobota wolna, a w poniedziałek zaczynają około południa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q zwa a kiedy mają się brać ? W niedziele po sumie chyba można objechać ten korek tylko trzeba myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K**wa! Ludzie jesteście de*ilami! Wszędzie na świecie robi się to w nocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi u szkopów... ***s://youtu.be/XHIExNi09Oc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak sie kładzie asfalt w Stanach ***s://youtu.be/HxmLgCm5MTM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sołtys... Wszytko TURECZKA teraz czas na wólkę! Gmina Wólka mówi Ci coś to?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam DEBILNE komentarze WAM nikt i nic nie pasuj Trwajcie dalej w swoim niezadowoleni a skeucicue swoje życie o 15 lat dla nas optymistow to super dane A POZA DYGRESJA TO PRACE BYŁY OGŁASZANE DUŻO WCZEŚNIEJ istnieje super alternatywa Obwodnica tylko korzystać a czas przejazdu zbliżony a nawet krutszy TROCHĘ WYROZUMIAŁOŚCI I SZACUNKU DLA PRACY INNYCH NIEZADOWOLENI nie jesteście pepkiem świata lecz wedlug mnie JEDNOKOMURKOWCAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobus miejski obwodnicą nie pojedzie debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do szkoły Polaku, który po polsku nie umie pisać. Ale  o to chyba pis-owni chodzi żeby naród był głupi i posłuszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo rondo rondo!!! Wyjazd z Osiedla!!! Kiedy??? Remontuje się Brzozowa i poszerza trasę w Wólce. Pytam się po Coo.. Tam NIGDY NIE BYŁO KORKÓW.. NASZE PIENIĄDZE A I TAK Z BORKA WYJECHAĆ SIĘ NIE DA.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest obwodnica to po co pchać się w korek? Autobus czy mieszkańcy nie mają wyjścia. Ale inni widać ze lubią,jest obwodnica a cała masa pcha się, zmiast to ominąć, dlatego należy zamknąć drogę całkowicie,, zrobić tylko przejazd dla mieszkańców i komunikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...