Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne zainteresowanie pracą w IKEA w Lublinie. Nawet 65 osób na jedno miejsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2016 r. o 15:38 Powrót do artykułu
te 6 osób to jakaś rodzina czy znajomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny tych obesranych pisiorów mają już ciepłe posadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mieli się masowo zwalniać przez 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i 500+ nie pomaga, że pchają się tak do pracy za ok. 1500 zł,, trzeba dać 1000+ i praca do 70 lat, pracuję już 38 lat, nie dostawałam 500+ i co tam, mogę pracować do 70 lat, będę miała ponad 50 lat pracy i nainiższą emeryturę tj. 1 tys. BRAWO PIEPRZONE PISOWCE, weżcie pod uwagę, że w takim tempie to zdechnę i moje pieniadze zostaną dla niepracujących leni 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ogromne zainteresowanie pracą w IKEA" A w Dziennik Wschodni też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadajcie z tymi hipermarketami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zniszczona praca fela A co ma Pis do wysokości twojej emerytury. Czyżbyś oczekiwała że te 500,00 mają ci dopłacić do tego 1000,00 emerytury - czemu nie pomstowałaś na Peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bój się, ci, którzy biorą 500+ to mają daleko w d.... taką pracę, tam przeważnie składa CV młodzieżówka, albo osoby pow. 40 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bidota ze ściany wschodniej postrzega pracę w supermarkecie jak spełnienie marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na zachodzie Polski to powstają duże fabryki i montownie.Nawet dziś pis się chwalił że powstaje nowa montownia i że rozmawia o nowych inwestycjach na śląsku A nasz wschód ma daleko w d...ie.Dla nas tylko markety. Tak to jest z Polską D.! Za PO to samo co za PiS czarna dziura i syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pokazuje degrengolade rynku pracy w Polsce- specjaliści po studiach jako sklepowi w supermarkecie aż żal d..upę ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie handlu w LBN jest już za dużo... Cały Lublin stoi na sektorze pubicznym (gdzie wiadomo zatrudniają po rodzinie) alboo na marketach/centarch handlowych ile można pchać w to nie za bogate miasto handlu? Jakby się handelo załamał to...LBN UPADA!!! bo tu nic nie ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdziekujcie ZUKOWI NASTEPNY MARKET A PRZEMYSLU ZERO BRAWO DEBILE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK PEOWSKIE LEMINGI WASZ ZUK STAWIA NASTEPNY MOLOCH DLA WAS PUSTE STUDENCIAKI DO ROBOTY ZA 1500 BRUTTO HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie aplikowałem!!! nie wiedziałem, że już przyjmują...czy jeszcze da radę? a kiedy spotkania planują? rozmowy,czy ktoś wie? czy jest tutaj ktoś kto aplikował? czy żądają zdjęcia w podaniu? proszę o pilną odpowiedż!!! a może ktoś z tej firmy to czyta. ja nie wiedziałem że tak szybko zaczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam sprzęgło do stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
TAK PEOWSKIE LEMINGI WASZ ZUK STAWIA NASTEPNY MOLOCH DLA WAS PUSTE STUDENCIAKI DO ROBOTY ZA 1500 BRUTTO HA HA HA
PO buduje w Lublinie galerie i markety a PiS kościoły :))))) Lepszy market niż kolejny kościół ale jak kto woli. Można pracować za 1500 zł albo modlić się o lepsze czasy:))))) Spytaj Pruszkowskiego ile fabryk zbudował za swojej kadencji. Spytaj co zrobił w sprawie strefy ekonomicznej, obwodnicy, lotniska, dróg wewnątrz miasta. A dodam, że puki co to żądził dłużej niż Żuk :))))) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda w regionie aż piszczy ! NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...