Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradły drogerię w Olimpie. Kto je rozpoznaje?

Utworzony przez ROBERT, 5 lutego 2015 r. o 10:56 Powrót do artykułu
strata to nie powetowana,własnie panny okradły Rossmana,wiersz tak będzie zakonczony....wielkie brawa dla ochrony :D :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tego ująć nie można było.... co ten ochroniarz tam robił przecież widział na monitorze to samo co my teraz... ciekawe czy jeszcze tam pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie personel,ochrona żeby pozwolić na takie coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to parszywe złodziejki, łapy powinny pousychać. Prymityw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to panie Dulskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co robi ten pseudo ochroniarz przy wejściu co niby patrzy w monitor czy ktoś nie kradnie,no niech mi ktoś odpowie co on robi??a kartki reklamowe zbiera jak upadną na ziemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kobiety tylko gowniary, siksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tego ująć nie można było.... co ten ochroniarz tam robił przecież widział na monitorze to samo co my teraz... ciekawe czy jeszcze tam pracuje?
Dziękuję serdecznie za docenienie mojej twórczości.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości! Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to chyba grzechem, jak na chleb nie mają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i grozi im więcej niż psu co zabił dziewczyne, śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.
 
Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.
Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w olimpie jest rossman ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...