Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dostaną zawiasy i PO sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Państwo zarabia na każdym litrze 3 zł to nie jest przestępstwo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia napisał:
A jak Państwo zarabia na każdym litrze 3 zł to nie jest przestępstwo....
ale to jest w majestacie prawa, to tak samo jak w filmach jakiś dealer wejdzie na terytorium innego to tamten na filmie zaraz go likwiduje, bo po co mu konkurencja :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majom rozmach sk..wesyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu też głośno było o grupie z lubelszczyzny co zarabiali ogromną kasę na paliwach i jakoś sprawa ucichła. POtrafili odPOwiednio się wywinąć i teraz cieszą się wolnością i ogromną kasą. W POlsce widocznie niektórzy tak mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ja dobrze zrozumiałem? Kupowali paliwo, te paliwo ZGŁASZALI DO OCLENIA potem sprzedawali firma matka sprzedawała firmie córce i na tym polega przekręt? A jak sprzedawany jest WĘGIEL przez ile firm matek córek przechodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poperam Jadzia, najpierw powinno sie zaczac od okradajacego nas panstwa bo to przez nie ceny sa tak wysokie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie wyjawniono co to za nielegalny proceder. Bo o ile mi wiadomo sprzedawanie i kupowanie jest legalne tak jak i zakładanie i likwidowanie działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi bo uczciwy napisał:
Kilka lat temu też głośno było o grupie z lubelszczyzny co zarabiali ogromną kasę na paliwach i jakoś sprawa ucichła. POtrafili odPOwiednio się wywinąć i teraz cieszą się wolnością i ogromną kasą. W POlsce widocznie niektórzy tak mogą.
Ty PiSek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pozornie wszystko stwarzało pozory" ... no takich byków nawet ja nie robię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty PiSek
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tu przekręt? Legalne firmy, legalna sprzedaż. Jeżeli Redaktor nic nie może napisać ze względu na "dobro śledztwa" to po co ten artykuł? Poziom gazety - żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...