Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp - centrum handlowe szuka pracowników

Utworzony przez vox, 15 kwietnia 2009 r. o 22:09 Powrót do artykułu
za ile ta robota...1100 zł...jak wszedzie w olimpie...??? wyzysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech szukają dzwony jelenia,praca za miske ryziu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś nie ma pracy to i dobre 1100 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie mieszkam w Lublinie, to wiem, że delikatesy Alma już w nim są (w Plazie) bo robiłem już tam zakupy. Więc nie będą pierwszym sklepem tej sieci w mieście. Trochę rzetelności by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Chociaż nie mieszkam w Lublinie, to wiem, że delikatesy Alma już w nim są (w Plazie) bo robiłem już tam zakupy. Więc nie będą pierwszym sklepem tej sieci w mieście. Trochę rzetelności by się przydało.
W Plazie są delikatesy DELIMA a to chyba inaczej brzmi niz ALMA - nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Chociaż nie mieszkam w Lublinie, to wiem, że delikatesy Alma już w nim są (w Plazie) bo robiłem już tam zakupy. Więc nie będą pierwszym sklepem tej sieci w mieście. Trochę rzetelności by się przydało.
chyba chodziło Ci do "delima" .... a to chyba różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Chociaż nie mieszkam w Lublinie, to wiem, że delikatesy Alma już w nim są (w Plazie) bo robiłem już tam zakupy. Więc nie będą pierwszym sklepem tej sieci w mieście. Trochę rzetelności by się przydało.
W Plazie są delikatesy DELIMA a to chyba inaczej brzmi niz ALMA - nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba zalezy od poszczegolnych sklepow ile beda placic pracownikom, co firma to inaczej. ponoc w vobisie sa niezle zarobki, w banku millenium pewnie tez niezle. w ogole spoko, ze tyle sklepow powstanie, praca jest teraz ludziom potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimp to mi się podoba. Teraz będę mieć wszystko w 1. Bank millenium (w którym mam konto) i supermarket, delikatesy a nawet salon vobisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że w Vobisie mozna całkiem dobrze zarobić. Pewnie będzie dużo chętnych na miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1100 ale na reke? ja tam pracuje i mam 940..:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...