Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp już prawie gotowy (wideo, zdjęcia, plany)

Utworzony przez olus, 8 czerwca 2009 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Brak planu parteru galerii!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buu.... a gdzie SATURN ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ma takich sklepów jak New York'er czy Bershka? wszędzie to samo = reporter, house, cropp i inne z tego typu. porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tam nie będzie żadnego nowego sklepu ;// wszystko to samo co w plazie czy na krakowskim ;/ kolejna porażka naszego cudownego miasta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za chwilę wideo." - Chwila juz mineła !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apart za taka kase jak robi to ma strasznie tandetny wystroj tych salonow swoich, powinni uzywac naturalnego drewna np debowego czy jesionowego do produkcji gablot (eleganckiego) a nie jakis tandetnych plyt pilsniowych po taniosci.. co do centrum to brakuje mi np NewYorkera ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yyyyyy a gdzie new yorker? pimkie? bershka? zara? dno totalne juz w plazie lepsze sklepy są :( tutaj to tylko na kebaba sie mozna wybrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIHIL NOVI drodzy moi. Nie wiem czym chcą przyciągnąć do Olimpu, jeśli nie ma nowych marek. Szkoda, bo się chwalili, że będzie większe niż Arkadia w W-ie. Ale co z tego... big star, levis, reserved, bytom, wojas, sunstet, cropp, nike, adidas, reporter, house itd. TO JUŻ JEST!!!... i będzie:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taką nieśmiałą propozycję, zeby Pan dyr zgolił wąsy, bo wygląda jak kozak z ukrainy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I NA LACHOCIĄGI Z LUBARTOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie dziwi ze w nowej części nie będzie 74665 odziału DobrychButów Partyki hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
A mnie dziwi ze w nowej części nie będzie 74665 odziału DobrychButów Partyki hehe
Dobre no ja też żałuje powinien otworzyć jeszcze ze dwa sklepy w OLIMPIE ! Kicha jak nić i do tego firmuje to swoim nazwiskiem. Pewnie to nowobogacki co się na pietruszce dorobił. Pełny jest Lublin takich pseudo biznesmenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co nam 3 Reserved ?? 2 nie wystarcza!!!?? Miałbyć Marks & Spencer i co ...i nie ma :-/ I zaropodobnych markach zapomnijcie. jest tylko jedna nowosc KapHall i kilka kawiarni!!!:-/ nie wiem czym olimp che przyciągnąc klijentów skoro 95 % tych sklepów juz jest w lublinie!!!! te big stary i volcano to chyba przenoszą sie ze starego olimpu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma oprócz Kaphall i Mojito żadnych dobrych sklepów.... gdzie Zara, Marks & Spencer, Bershka, Van Graff, New Yorker, Pull &Bear, C&A, i inne dobre marki??? te sklepiki z Olimpu to dno i badziew.... targowisko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
apart za taka kase jak robi to ma strasznie tandetny wystroj tych salonow swoich, powinni uzywac naturalnego drewna np debowego czy jesionowego do produkcji gablot (eleganckiego) a nie jakis tandetnych plyt pilsniowych po taniosci.. co do centrum to brakuje mi np NewYorkera ;/
a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety wlasciciele olimpu nie maja dalej pojecia o komercjalizacji... czasami zastanawiam sie jak to wszystko funkcjonuje??? brakuje wielu znanych sieci, widoczny brak pomyslu na galerie... szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam sie nie podoba to protestujcie!!!!!! Może protest głodowy przed wejsciem do budynku????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anulka napisał:
a co powiesz o firmie Śliwiński w takim razie? np. w tym sklepie w centrum ,porysowane lady, pożółkłe dekoracje... Bizuteria jest żałosna, wszystko z Turcji albo z Włoch, jak tam wchodzę to tylko wtedy jak mąż chce pooglądać zegarki... Nie lubie sieciówek, ale Apart i Kruk biją ich na głowe.
Niestety firma W.Śliwinski nie dopuscila nikogo z zewnatrz z jubilerow... oni maja juz dwa sklepy w olimpie i oni mieli pierwszenstwo... pewnie ze jakas sieciowka by sie przydala... ale jak widac, kasa kasa kasa... żenuła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje Stradivarius ... Znacie tę firmę? Jest w większych miastach polski... Oczywiście w Lublinie skąd, bo po co ;/ Zaraz ktoś powie, że narzekam. Ale mam powody, bo ileż można czekać na swoje ulubione marki? Gdzie River Island, Claire's, SIX czy Pimkie? Co oni myślą, że przekupią nas jakimś markecikiem, bo woda jest 'lepsza'? Jak może być lepsza, skoro woda to woda! Jak widać, pojeżdżę sobie jeszcze do Warszawki parę ładnych lat. Przynajmniej nie jest strasznie daleko. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...