Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp się rozbuduje. Będzie kino i znane marki

Utworzony przez mhm, 9 marca 2012 r. o 06:52 Powrót do artykułu
Multikinoo ! nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda centrum kosztem kolejnego kina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli ze wzgledu na linię horyzontu mają tu stać tylko kurniki ? wracajcie na ziemię urbaniści ! najgorszy dla rozwoju Lublina nie jest brak kasy tylko to co siedzi w głowach niektórych decydentów - jakis bliżej nieokreslony lęk przed rozmachem i jakas bariera mentalna co do odważnych projektów w tym miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
wracajcie na ziemię urbaniści !
Na ziemi to oni właśnie siedzą, bo boją się latać. Siedzą i tylko obserwują, czy coś im nie zasłania widoku na horyzont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie widok z dożonu. Kur.... mać , który z tych urbanistów był na zamku i na tej wierzy i patrzył w strone Lubartowa. Matko dajcie mi tego kmiota to go ch.. zaprowadze i pokaże jaki ma tam widok a potem ... żeby się długo nie męczył. Jak mamy takich kretynów w UM Lublin jak ci urbaniści to nasze miasto nigdy nie będzie nowoczesne tylko zostanie wielkim skansenem. Nie mówie że nie lubie muzeów i chodzenia po statych chałupkach ( skansen już mamy na Sławinku) ale po co robić z peryferii miasta starówke i jakieś tam widoki. Ok skoro tak to wyburzyc wszystko co do horyzontu wodać z wierzy zamkowej i bedą zajebiste widoki. Wierzowce na kalinie co stoją 300m od zamku ,biurowce UM i UW przy Wieniawskiej i Lubomelskiej bo zasłaniają widok na KUL i Wieniawe , wierzowce i bloki na Nałkowskich bo zasłaniają widok na Zalew Zemborzycki i całą resze. A tak wogle to czemu pozwolili na Office Park na Czechowie ( 14 pięter) w odległosci ok 1km od zamku a nie mozna wybudować biurowca w dzielnicy przemysłowej na Bursakach gdzie z Olimpu na zamek jest przwie 1,5km i budynek będzie miał raptem 2 piętra więcej. Pan Dębiec jest obecnie jednym z największych pracodawców w LBN to według polityki UM Lublin trzeba go usadzić bo może zechce zostać Prezydentem i wszystkich dupków z UM usadzi. Chamstwo i drobnomieszczanstwo płynie szeroką wodą z Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci miejscy "terroryści" gdzie chcą aby budować biurowce w tym mieście , może w Lubartowie , a może w Bełżycach. Większych idiotyzmów jak to co tu czytamy to nie słyszałem. Ale jakie się ma szkoły to i takie wizje rozwoju miasta. Kozy , łączki , kurniki - to ich świat. Bez komentarza !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie po lubelsku, trzeba "ominąć" wymogi i zrobić nową analizę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biurowiec mógłby, bowiem zakłócić linię horyzontu, widzianą z donżonu Zamku Lubelskiego. W tym ratuszy to jacys k.... de.....le pracuja? Czlowiek chce stawiac nowoczesny biurowiec a oni cos o widoku z donzonu p...a chyba za duzo nowoczesnych biurowcow wtym tubtinie jest i miasto ma podobno przyciagac firmy by lubelscy absolwenci mogli w nich pracowac tylko gdzie te firmy sie ulokuja w starych kamienicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubolewam bardzo ze znikna sklepy samochodowe i pewnie warsztaty :/, takiego skupiska sklepow ze swiecza teraz bedzie trzeba szukac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiem na odpowiednim poziomie.. "chyba Ty"
janek z pola napisał:
Jakie widok z dożonu. Kur.... mać , który z tych urbanistów był na zamku i na tej wierzy i patrzył w strone Lubartowa. Matko dajcie mi tego kmiota to go ch.. zaprowadze i pokaże jaki ma tam widok a potem ... żeby się długo nie męczył. Jak mamy takich kretynów w UM Lublin jak ci urbaniści to nasze miasto nigdy nie będzie nowoczesne tylko zostanie wielkim skansenem. Nie mówie że nie lubie muzeów i chodzenia po statych chałupkach ( skansen już mamy na Sławinku) ale po co robić z peryferii miasta starówke i jakieś tam widoki. Ok skoro tak to wyburzyc wszystko co do horyzontu wodać z wierzy zamkowej i bedą zajebiste widoki. Wierzowce na kalinie co stoją 300m od zamku ,biurowce UM i UW przy Wieniawskiej i Lubomelskiej bo zasłaniają widok na KUL i Wieniawe , wierzowce i bloki na Nałkowskich bo zasłaniają widok na Zalew Zemborzycki i całą resze. A tak wogle to czemu pozwolili na Office Park na Czechowie ( 14 pięter) w odległosci ok 1km od zamku a nie mozna wybudować biurowca w dzielnicy przemysłowej na Bursakach gdzie z Olimpu na zamek jest przwie 1,5km i budynek będzie miał raptem 2 piętra więcej. Pan Dębiec jest obecnie jednym z największych pracodawców w LBN to według polityki UM Lublin trzeba go usadzić bo może zechce zostać Prezydentem i wszystkich dupków z UM usadzi. Chamstwo i drobnomieszczanstwo płynie szeroką wodą z Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całość musi się komponować aby nie powstała sraczka..
lu miasto nepotyzmu napisał:
Biurowiec mógłby, bowiem zakłócić linię horyzontu, widzianą z donżonu Zamku Lubelskiego. W tym ratuszy to jacys k.... de.....le pracuja? Czlowiek chce stawiac nowoczesny biurowiec a oni cos o widoku z donzonu p...a chyba za duzo nowoczesnych biurowcow wtym tubtinie jest i miasto ma podobno przyciagac firmy by lubelscy absolwenci mogli w nich pracowac tylko gdzie te firmy sie ulokuja w starych kamienicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego skupiska sklepow ze swiecza teraz bedzie trzeba szukac.
Tak ze świecą.Szukałem kiedyś kawałek plasticzku do tylnej półki.Znalazłem właśnie tam.Myślałem że to od 10groszy do max 50gr przy zdzierstwie.On mi 8 zeta krzyczy.Sznurek założyłem i jest ładniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rub napisał:
Tak ze świecą.Szukałem kiedyś kawałek plasticzku do tylnej półki.Znalazłem właśnie tam.Myślałem że to od 10groszy do max 50gr przy zdzierstwie.On mi 8 zeta krzyczy.Sznurek założyłem i jest ładniejszy.
Dokładnie, zdzierstwo niesamowite. Szukałem niedawno dywaników gumowych do samochodu. Sprawdziłem ceny na allegro i potem poszedłem do tego "centrum" myśląc, że nie będę przepłacać na przesyłce. Na górce chcieli 100 zł na dywaniki uniwersalne (znaczy się do wszystkiego czyli do niczego), a na allegro za 65 zł z przesyłką mam dywaniki idealnie dopasowane do mojego modelu. Po co komu takie centrum motoryzacyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rub napisał:
Tak ze świecą.Szukałem kiedyś kawałek plasticzku do tylnej półki.Znalazłem właśnie tam.Myślałem że to od 10groszy do max 50gr przy zdzierstwie.On mi 8 zeta krzyczy.Sznurek założyłem i jest ładniejszy.
pewnie golfa masz, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zajefa... siecią "NEW YORKER" ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian napisał:
pewnie golfa masz, nie?
Nie, ford sierra 2.0 1988 r. z gazem. Tak naprawde to składak z 1992 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla sprostowania wieksze firmy z centrum motoryzacyjnego nie likwidują swoich placówek.mają miejsca korzystniejsze niż propozycja pana Dębca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Debiec nie szanuje najemców,na plecach tych ludzi sie dorobil,a teraz się ich po prostu pozbył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm napisał:
Multikinoo ! nareszcie.
ale jakie "kino" ? w Polsce są 3 sieci tzw. multikin : CINEMA CITY, MULTIKINO oraz HELIOS. CINEMA CITY już mamy (drugie CINEMA CITY ma być w GALI). W artykule nie ma słowa o tym, ze najemca w OLIMPIE ma być firma MULTIKINO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wprowadzi się tam Multikino" ... jeśli to multikino to "Multikino" to OK. Będzie konkurencja do Cinema City.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...