Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
idąc w ślady Kuriera róbcie tak dalej, ograniczajcie teks wyłudzajcie kasę. Nikt was nie czyta w wersji papierowej, i tutaj niedługo przepadniecie i nikt wam nie zleci reklam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej uczą zdawać a nie jeździć. Co raz większe kalectwo wychodzi ze szkół nauki jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warto płacić za tą "prenumeratę" DW. Rok temu przelałem na konto owe 70 zł i myślałem, że sobie poczytam ciekawych artykułów premium. Po roku okazało się, że było ich niewiele, wartych może góra 5 zł, a pozostałe 65 wsadziłem psu... Nie zorientowałbym się gdybym nie pracował na kilku komputerach. na jednym byłem zalogowany jako użytkownik tych artykułów, na pozostałych nie i okazało się, że praktycznie nie było różnicy. Nigdy więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rtresaad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kojarzę zwycięzcy. Ja robiłam prawko w OSK Sulej, moje dzieci również. Szkolą naprawdę dobrze, zawodowo. Szczerze polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły jazdy uczą jak zdać, a nie jak jeździć, nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...