Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni zarobili w ubiegłym roku ponad 1 milion złotych. W woj. lubelskim to 424 osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2018 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Złodzieje! Zabrać im i rozdać biednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycje, zalozmy partie, na wzor komunistycznego PZPR-u. Po dwoch latach wygramy wybory! Potem zabierzemy tym wrednym wyzyskiwaczom, kapitalistom cokolwiek maja, na wzor PKWN-u w 1944r! Po pieciu latach wprowadzimy kartki, talony, przydzialy, deputaty, asygnaty- dla swoich I bedziemy zyli dlugo I szczesliwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"Mam propozycje, zalozmy partie, na wzor komunistycznego PZPR-u. Po dwoch latach wygramy wybory! Potem zabierzemy tym wrednym wyzyskiwaczom, kapitalistom cokolwiek maja, na wzor PKWN-u w 1944r! Po pieciu latach wprowadzimy kartki, talony, przydzialy, deputaty, asygnaty- dla swoich I bedziemy zyli dlugo I szczesliwie!" Przecież PiS już istnieje?Skupia byłych pzprowców i ludzi tęskniących za PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej to ma moja siostra, nie pracuje bo nie chce (ale ma dzieci) więc z niczego nie musi się rozliczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takich milionerów, dyrektorów zarządzających w przedsiębiorstwach z zagranicznym kapitałem, płacących pracownikom premie pod stołem. Na umowach 2100 zł i nadgodziny bez ewidencji. Łapówki wręczane inspektorom pracy i sanepidu. A spróbuj się poskarżyć gdziekolwiek, to usłyszysz..."przecież, jeśli Ci się tu nie podoba, to nikt Cię nie zatrzyma". I tak jest w wielu firmach, z którymi bez odpowiedniej daniny odpowiednim osobom nie można konkurować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL = ZSL, SLD i P0 = PZPR - BEZ LUSTRACJI, NADAL LEWACCY, PRZEPOCZWARZONA KOMUNA NADAL W SAMORZADACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich jęczących, nikt Wam nie broni zarabiać więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...