Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Miasto wyłudziło od kierowców około 150 tysięcy złotych" - poprawiłem wam tytuł, nie ma za co.
 Gdyby kierowcynie czuli się bezkarni nik tby nie "wyłudził" ani złotówki. Nie żal mi specjanie bo sama często przez takich kierowców miałam problem aby przejść z wózkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK. Stawki stawkami, ale właściciel auta źle zaparkowanego powinien jeszcze zapłacić mandat. Nieważne kto zaparkował, właściciel ma odpowiadać. I powinny być częściej odholowywane auta, a nie przyjedzie Straż Miejska i blokada, a przejścia czy przejazdu wraz nie ma. Proszę się przejść Dolną Panny Marii i Górną. Tyle pieniędzy stoi :). A ludzie muszą iść ulicą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przy pierwszym kontakcie ze strażą mandatową to czuć że Lublin to złodziejskie miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat wysokości mandatów są wszędzie zbliżone, można narzekać ale Lublin nie jest tu żadnym wyjątkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...