Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opóźnione przesyłki, 120 osób w kolejce na infolinii. InPost: "Prosimy o cierpliwość"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2017 r. o 16:52 Powrót do artykułu
Ja rozumiem te problemy w takim okresie ale w inpost nie jestem w stanie zrozumieć jednego, skąd ta firma bierze takich frajerów do pracy co marzną w swoich prywatnych autach często do 23 z kartką za szybą inpost ?? Przy obecnym braku bezrobocia i tylu mozliwościach pracy. Podziwiam i jednocześnie patrzę z pożałowaniem na tych nieporadnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpię tej firmy bo jest niesumienna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pracą wcale nie jest tak wesoło, jakby się mogło wydawać. Kogo szukają firmy? Głównie pracowników sezonowych, bez szans na wysokie zarobki lub pracowników fizycznych. Przeglądam oferty pracy i naprawdę ciężko znaleźć coś wartościowego za choćby 2500 na rękę. Jeśli nie mam racji, proszę o linki do konkretnych ofert np pracy biurowej itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo sobie poczta polska zamówić i by listonosz do domu przywiózł ale ludzie wolą kombinować i mają za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale widać że robią co mogą. Moja ostatnia paczka była wydana do doręczenia o 1:30 dostarczona do paczkomatu o 3:36 (w nocy!) czyli pracują na kilka zmian/całą dobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale inPost gwarantuje dostawę w ciągu 30dni, a nie w 2dni. Trzeba czytać regulamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba bylo sobie poczta polska zamówić i by listonosz do domu przywiózł ale ludzie wolą kombinować i mają za swoje
 LIstonosz to nosi co najwyżej awizo. Później możesz sobie odebrać w jednym czynnym okienku na 3, pośród chińskich majtek, pończoch, poradników kulinarnych i różańca swoją paczkę o ile jej nie zgubią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma porażka! Nieterminowi kombinatorzy, nawet poza sezonem wysyłkowym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel gorszego sortu napisał:
undefined napisał:
Trzeba bylo sobie poczta polska zamówić i by listonosz do domu przywiózł ale ludzie wolą kombinować i mają za swoje
LIstonosz to nosi co najwyżej awizo. Później możesz sobie odebrać w jednym czynnym okienku na 3, pośród chińskich majtek, pończoch, poradników kulinarnych i różańca swoją paczkę o ile jej nie zgubią...
 i o ile ich super drogi informatyczny system "Poczta 2000" działa bo inaczej... najbliższy taras widokowy czynny we Wrocławiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę tylko Inpost pochwalić bo paczka dotarła szybko i jeszcze e-booka dorzucili za skorzystanie z ich usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa i jeszcze powiadomienia wysyłają po północy sms-em ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy się rzucili na darmową dostawę na allegro plus czarny piątek, wszyscy zamawiają do domu lub do najbliższego paczkomatu i to na ostatnią chwilę, a później dziwne, że brakuje wolnych skrytek w paczkomatach i trzeba zostawiać mobilne?  Wielkim nietaktem jest nazywanie osób z mobilnych paczkomatow frajerami, kiedy oni pracują po to aby ktoś inny mógł sobie odebrać przesyłkę kilka dni wcześniej! A na koniec i tak najłatwiej obsmarowac firmę, że są nieslowni i mają opóźnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to jednak głupi są. ja się na inpost naciąłem już raz i od tamtej pory dziękuję. te paczkomaty to złom. klapka nie chciała się mi już kilka razy otworzyć. coś się zacinało. potem trza było dzwonić do nich by ustalić że kurier paczkę przełoży do innej komory. trwało to kilka dni. pocztą polską dawno bym na poczcie odebrał. przynajmniej towar nie leży na mrozie jak w tych paczkomatach. a i ni eraz bywało, że obok paczkomatu stał koleś w prywatnym samochodzie i on paczki miał w aucie. a skąd *** niby mam wiedzieć że on z inpostu. ani logo na aucie nie ma, ani kurtki inpost..... do dupy z taką obsługą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiększyli liczbę skrytek? Na Jagiełły właśnie znikł paczkomat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłem dostawę do paczkomatu przy Zana, ale dostałem sms ze mogę odebrać przesyłkę przy Legionowej. Do paczkomatu na Zana mam 150 metrów a na Legionową 2 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego???? Czekam na paczkę, nie doręczona w terminie, usługa znaczy NIE WYKONANA ZGODNIE Z UMOWĄ. Dodatkowo osoba, dla której przeznaczony był zakup miała urodziny 2 dni temu... INPOST jest nie wydolny, infolinia nie jest w stanie pomóc, w oddziale w Lublinie bu..el że hej. Nie potraficie? Przerzućcie się na wożenie bułek do sklepów, nie przesyłek kurierskich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja nie od dzisiaj znana, jak ne było 'black friday' i okresu przedświątecznego , PACZKI TEZ LEŻAŁY W SORTOWNI W LUBLINIE PO KILKA DNI. Ta firma kuleje z organizacją, tu jest problem. Nigdy więcej inpost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd macie info ze na połączenie czeka ponad 120 osób. Ja dwa razy dzwoniłem i czas oczekiwania nie był dłuższy niż 3 minuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Poczta Polska jakoś opóźnień takich nie ma. Kiedyś też miałem problem z Inpostem. Kontakt z infolinią był, ale z oddziałem to już się połączyć nie mogłem. Na paczkę czekałem prawie 2 tygodnie. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzwoniłam wczoraj ok. Godz. 11tej. 113 w kolejce oczekującej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...