Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opuszczony budynek na Tatarach w Lublinie. A w środku taka uprawa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 09:44 Powrót do artykułu
czyj to rejon wyborczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok, ale po co im te LAMY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok, ale po co im te LAMY?
 No, LAMY przeżuwają konopie i wypluwają (lamy lubią pluć). Z tego powstaje najlepszy "towar" . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno to najarana lama doniosła o uprawie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze! Czytajcie to co napisaliście zanim wkleicie na stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha chodzi o "lampy" a nie "lamy". Brawo za profesjonalizm opisujacego tekst, tak sie spieszyl ze pozjadal litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę chodzi o "lampy" a nie o "lamy"? Dzięki za wyjaśnienie bo jestem tak najarany, że nie zczaiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy skończy się ta kretyńska nagonka na marihuanę? Była, jest i będzie i jedyny sposób na sensowne załatwienie tej kwestii to legalizacja. A jeżeli nie, to proszę zdelegalizować papierosy i alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokibic jednej z lubelskich drużyn piłkarskich....hmmm niech zgadnę - czy to może być Sławin????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie prad kradli z latarni i sie wydalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokibiców jednej z lubelskich drużyn piłkarskich.. Hmm.. Ciekawe czyżby klub z Wieniawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co dodano w artykule, że jest "pseudokibicem jednej z lubelskich drużyn"? I skąd redaktor piszący ten tekst posiada wiedzę, że jest pseudokibicem a nie kibicem? Proszę o odpowiedź bo obrażać można łatwo jak widać. Ma Pan taką wiedzę panie redaktorze czy jest Pan zwyczajnym plotkarzem? Rzetelność przekazywanych informacji powinna być podstawą w przekazach medialnych i nie ma tu miejsca na słowo "ponoć". Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lamy nie zdążyły zjeść ziela ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami jestescie LAMY i to przez duze L!! Takie bzdury tu wypisujecie ze smiech! W dup*e byliscie, gow*o widzieliscie!! Jak zwykle musza sie wypowiedziec "najmadrzejsci" durnie! O ironio!!! A Ty autorze tego smiesznego tekstu az dziw ze Ci nie wstyd, pod ziemie sie mozna zapasc!! Litery pozjadane, informacje wyzssane z palca, jak mozna publikowac takie wypociny?? Pseudokibic?? A moze Panie PSEUDO dzienikarzu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...