Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oryginalny strój studniówkowy nauczycielki z Lublina. Zdjęcia uczniów na spódnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 09:43 Powrót do artykułu
Genialny gest super nauczycielki. W rezultacie stworzyła piękna kreację i wyglądała rewelacyjnie i co ważne stosownie czego niestety nie można powiedzieć o większości uczennic. Niektóre z nich - żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tylko takim nauczycielom należy się podwyżka. Nauczyciel to nie zawód a pasja i tacy ludzie powinni być w tym zawodzie. A tak w nawiasie to byłem przekonany że to uczennica a nie profesor - świetnie wygląda i dobrze ktoś napisał. Wygrał ten kogo zdjęcie na tyłku miała. Był w centrum uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca z pasją, to największa potrzeba naszego życia. Mało kto tak potrafi. Gratuluję!!! Wszystkiego dobrego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć tiul i kracja jak "od projektanta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło wiedzieć że moi byli nauczyciele nadal w formie, tak trzymać! :)  #dumnyzZamoya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła jest . Ja takich nauczycielek nie miałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym krótkim zdaniem prawdziwa artystka ! Wszystko zgodnie z kierunkiem wykształcenia i nauczania. Choć pomysł na prawdę oryginalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...