Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przynajmniej bedzie o jednego zlodzieja mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q. wa co ma do tego,że stracił rodziców.A te 20 000 dzieci w sierocińcach.To niby też wszystkie zostaną bandziorami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOZE MIELI GO DOSYC W ARESZCIE ZE TAK DEMOLOWAL CELE? HMM DZIWNE ABY TAKI TWARDZIEL TO ZROBIL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wiesz, że największy twardziel to najczęściej w środku ogromny słabiak, bo wiecznie takich coś gryzie? A pozatym nie ma co porównywać dzieci z sierodzińca, którzy mogli nigdy nie znać rodziców do dziecka, które miało ich do pewnego czasu i straciło rodziców bo to inaczej wpływa na myślenie oraz zachowanie, wtedy się odczuwa dużą strate a nie tylko smutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wogołe piszecie, znałem chłopaka. Twardziel?? nie sądze chłopak miał 160 wzrostu i ważył może 50 kg. Wiec nie piszcie że nie dało rady sie z nim uporać. Janosa do pewnego momentu wychowywała babcia. Normalny chłopak tyle, że czasami go ręce świeżbiły nic wiecej ! nie stanowił zagrożenia dla nikogo. To jest żałosne polska resocjalizacja pewnie go tłukli i chłopak nie wytrzymał znając życie... To przykre bo chłopak nie miał kolorowo i napewno nie był złym człowiekiem. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z olecka napisał:
Co wy wogołe piszecie, znałem chłopaka. Twardziel?? nie sądze chłopak miał 160 wzrostu i ważył może 50 kg. Wiec nie piszcie że nie dało rady sie z nim uporać. Janosa do pewnego momentu wychowywała babcia. Normalny chłopak tyle, że czasami go ręce świeżbiły nic wiecej ! nie stanowił zagrożenia dla nikogo. To jest żałosne polska resocjalizacja pewnie go tłukli i chłopak nie wytrzymał znając życie... To przykre bo chłopak nie miał kolorowo i na pewno nie był złym człowiekiem. Niech spoczywa w pokoju.
No, na pewno nie był. Wszystkie dziesiony były pewnie klejone... ' ... i w ogóle słyszałem, że zatrzymali gościa w seminarium duchownym, w czasie nauk jakie pobierał, wszak fama chodzi, że miał być księdzem.... ... ogólnie to dobry chłopak był i mało pił - cytując klasyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z olecka napisał:
Co wy wogołe piszecie, znałem chłopaka. Twardziel?? nie sądze chłopak miał 160 wzrostu i ważył może 50 kg. Wiec nie piszcie że nie dało rady sie z nim uporać. Janosa do pewnego momentu wychowywała babcia. Normalny chłopak tyle, że czasami go ręce świeżbiły nic wiecej ! nie stanowił zagrożenia dla nikogo. To jest żałosne polska resocjalizacja pewnie go tłukli i chłopak nie wytrzymał znając życie... To przykre bo chłopak nie miał kolorowo i napewno nie był złym człowiekiem. Niech spoczywa w pokoju.
I nigdy nie uwierzę Aby moje dziecko miało cokolwiek z tym bliżej Od niedawna chodził, ubrany lepiej Niż jego rówieśnicy ze szkoły średniej Ale ja go nie pytałem, ja czasu nie miałem By dać żreć im wszystkim na dwie zmiany tyrałem Dobry chłopak był i mało pił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
I nigdy nie uwierzę Aby moje dziecko miało cokolwiek z tym bliżej Od niedawna chodził, ubrany lepiej Niż jego rówieśnicy ze szkoły średniej Ale ja go nie pytałem, ja czasu nie miałem By dać żreć im wszystkim na dwie zmiany tyrałem Dobry chłopak był i mało pił....
Weź się bucu zamknij, skoro nie znasz sprawy! Nie znasz na pewno też realiów panujących w polskich aresztach, więc siedź przed tym swoim komputerem i żyj wirtualnym życiem wierząc w sprawiedliwość i prawość policji. Wszyscy jesteście gówno warci. A tego chłopaka szkoda, bo zamiast mu pomagać trzymano go przez 8 miesięcy w więzieniu bez wydania wyroku. Was by to nie dziwiło zapewne, gdybyście sami poszli siedzieć nie wiedząc za co, ale jak dla mnie, to ktoś powinien się zabrać za prokuratorów, SW i wszystkich innych zamieszanych w tą sprawę. A Wam życzę, żebyście kiedyś trafili do aresztu- choćby na 24 godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kradzież i rozboje można dostać 15 lat więzienia, a za zabicie 3 osób 7 lat- po apelacji zmniejszone na 5. ot polska sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w spokoju Janos.[*].Zbędne sa te wasze nędzne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Weź się bucu zamknij, skoro nie znasz sprawy! Nie znasz na pewno też realiów panujących w polskich aresztach, więc siedź przed tym swoim komputerem i żyj wirtualnym życiem wierząc w sprawiedliwość i prawość policji. Wszyscy jesteście gówno warci. A tego chłopaka szkoda, bo zamiast mu pomagać trzymano go przez 8 miesięcy w więzieniu bez wydania wyroku. Was by to nie dziwiło zapewne, gdybyście sami poszli siedzieć nie wiedząc za co, ale jak dla mnie, to ktoś powinien się zabrać za prokuratorów, SW i wszystkich innych zamieszanych w tą sprawę. A Wam życzę, żebyście kiedyś trafili do aresztu- choćby na 24 godziny.
No odizolowali go od społeczeńswa, żeby kolo nie doigrał się kolejnych zarzutów..... .... a że goścu był mieka faja, to ze sobą skończył ... ...a realia to ja akurat nam i to bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janos, równy gość byłeś [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci ulicy składowej wychowani na bledach,ktore ucza ale nie zawsze .RIP Janosik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z olecka napisał:
Co wy wogołe piszecie, znałem chłopaka. Twardziel?? nie sądze chłopak miał 160 wzrostu i ważył może 50 kg. Wiec nie piszcie że nie dało rady sie z nim uporać. Janosa do pewnego momentu wychowywała babcia. Normalny chłopak tyle, że czasami go ręce świeżbiły nic wiecej ! nie stanowił zagrożenia dla nikogo. To jest żałosne polska resocjalizacja pewnie go tłukli i chłopak nie wytrzymał znając życie... To przykre bo chłopak nie miał kolorowo i napewno nie był złym człowiekiem. Niech spoczywa w pokoju.
spedziłam z Krystianem dzieciństwo zawsze był niższy ode mnie pomimo iż był starszy może nie miałam z nim za dobrego kontaktu przez ostatnie lata ale wiem co przechodził przynajmniej część tego.. wiem że był trudnym dzieckiem..ale co się dziwić a teraz apeluje do "LUDZI" którzy nazwali Krystiana "CHWASTEM" leczcie się !! pomyślcie: *a jakby było to wasze dziecko *bądź wasz wychowanek *wasz brat *kuzyn[właśnie dla mnie nim był] [*] * najlepszy przyjaciel *chłopak *bądź to byłbyś TY pomyśl jak czuliby się twoi bliscy jak Ty byś czuł/a się na miejscu Krystiana bliskiej osoby ;> ? ludzie myślcie nim coś napiszecie!! a tak przy okazji to jego mama żyje.. ale wiecie co wam do tego jak nie zrozumiecie tego co W ŚRODKU GO GRYZŁO?! nikt tego się nie dowie [już nie...] KRYSTIAN [*[*]*] to już 19 dni spoczywaj maluszku ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy nie znali Krystiana to nie powinni się wypowiadać.To był mój siostrzeniec. Znałem go krótko,ale nie za krótko aby stwierdzić że był normalnym dzieckiem.A jego babcia jak umiała tak go wychowała,oddala całe swoje życie dla niego,starała zastąpić mu matkę i ojca.Dala mu tyle miłości ile potrafiła.Nie wieże żeby się powiesił.Spoczywaj w Bogu SIOSTRZEŃCZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...