Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
ojojojojoj pan dylektol naksycał na niunie i niunia się do sądu poskalzyła......a ja pana dyrektora znam i wiem do czego jest zdolny.Panie Piotrze jakieś pan takim mięskiem rzucał to nie ładnie i wstyd mi za pana. Zdaje się że rozmawialismy już kiedys na ten temat i miales pan wyluzować.!!!!!!....hehe;)a swoja drogą to człowiek ledwo dwa lata nie pracuje tam i juz takie rzeczy....no ale jak mowi przysłowie "kota nie ma myszki harcują"))hahaha......Piotrek nie pękaj jestem za Toba:)))trzym sie chłopie!!Rządź radź dziel....nie nadarmo Piotrem Wielkim śmy Cie nazwali:))) P.S. pozdro dla Byków Krasych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam artykuł i mam wrażenie że mój dyrektor to brat bliżniak tego z Leclerc,a. Też nas poniża i równa z ziemią. Wyzywa od bandy nierobów a klientów mamy wykopać z pod ziemi. . Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy, że coś jest wykonane dobrze (a jest tego troche).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dziennik zawsze pisze o historiach zakładanych hipotetycznie? Nigdy nie piszecie jak się zakończyło - no cóż wiem że w tej formie jest to sensacja - przynajmniej wg tego brukowca - ale wiem też że kilka takich opisanych historii było przez pismaków naciągniętych - a artykułem skrzywdzić kogoś zawsze można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Kto nie pracował w lubelskich leclercach, ten nie ma pojęcia co się dzieje. Barwiński to jak brat bliźniak Świdnika . Dla nich mobbing to chleb powszedni. Może ktoś w końcu dobierze im się do tyłków. Może kogoś nie uda im się przepłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pracowałam i się nie zgadzam. Dyrektor to osoba z zasadami ale ma rację, jeśli komuś zwracał uwagę to słusznie. Widziałam pracowników pochowanych na magazynach i ściemniających za paletami, którzy tylko pytali gdzie DYRO?? Pilnowanie ładu w tym burdelu to jego obowiązek, więc nie rozumiem skąd aż takie oskarżenie, może dziewczynka ambicję urażoną chce podreperować. Zaraz się podniesie wrzawa że nie mam racji, ale ja jestem za p. Piotrem, mi tam w życiu złego słowa nie powiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co mówi ta pani to nie prawda.Została wylana 2 razy wylana z pracy i chce się zemścić wiec nie martw się dyrektorze.Kazdy cie popiera;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem po obserwacij organizacij i pracownikow i wygurowanych cen zaopatrzenia i wiele innych rzeczy z Turystycznej to trzeba jednak zmienic wszystkich szefow i prezesow tego marketu Ja osobiscie mam prawo o tym decydowac bo dla mnie jest nie do pomyslenia taka praca aby klient musial sie domagac aby powstal jako tako porządek w hipermarkecie i trzeba im pomagac aby powstala zmiana Pozatym rowniez brak predyspozycij do pracy na takim stanowisku tj np brak kultury w postepowniu z klientami na podstawie roznych komentarzy na ten temat w prasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie że wyganiał z palarni. Papierosy szkodzą. Dbał o zdrowie pracowników i w konsekwencji wydajność pracy wzrastała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Faktyczną przyczyną było aroganckie zachowanie wobec klientów oraz współpracowników - twierdzi dyrektor" Jakby przyjąć takie kryteria to należało by wysłać 100% personelu na zieloną trawkę.Szanowny Panie Dyrektorze. Po markecie kręciły by się już tylko szczury myszy i robaki.(bo tego asortymentu nie brakuje co udowodnił Wam Sanepid)Jak długo zamierzacie jeszcze być aroganccy, niechlujni.Dlaczego traktujecie klientów jak złodziei?? (Klient waży owoce i warzywa sam -potem kasjerka waży -sprawdza czy klient nie oszukał.Albo ażcie sami (sprawnie )albo nie obrażajcie klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złe traktowanie pracowników przez szefów firm jest nagminne i tylko część tych spraw wychodzi na jaw .Wiele osób poprostu boi się o tym mówić z obawy o utratę pracy i nie pomogą tutaj sądy pracy, gdy wykształcenie osób na wysokich stanowiskach nie łączy się z kulturą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym że ten pan Barwiński zachowuje sie nieodpowiednio wobec pracowników, rzeczwiście kontroluje palarnie i używa zwrotu"wypad" organizuje spotkania na magazynie i wyzywa pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Dyrektorku bój się.....Teraz niech Monia poda na świadków resztę pracowników....powiemy w Sądzie jakiego bydlaka mamy za Dyrektora. Nie wsponę o żoneczce, która też robi swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co napisała ta dziewczyna to szczera prawda.Pracowałam tam to wiem.Za nic mają człowieka!!! Chętnie bym z nią porozmawiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie co wam powiem nikt nie ma prawa obrażać żony pana Barwińskiego bo ona jest bardzo dobra osoba to była moja batalia i nikt nie chciał mi pomóc dopuki się afera nie zrobiła to teraz przestańcie robić sie tacy ze tak każdy jest teraz za mna ja sie ujawnilam z imienia i nazwiska a wy co anonimowo to jak nie macie odwagi to sie odczepcie od mojej sprawy i lepiej co wam powiem że wszystko wycofuje co do jednego słowa nie może być tak że ubliżacie osobie która nie ma z ta sprawa nic wspólnego mam dość czytania jacy to wy wszyscy biedni skoro sie chowacie za maile na blogach to znaczy ze nie warto jest robić nic tylko olać sprawe anonimowo każdy jest madry dajcie spokój pani joli ona jest ok a tak szczerze po dzisiejszym zaczynam rozumieć cała sytuacje w innym świetle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO NIE MACIE ODWAGI WYRAZIĆ SIE TERAZ WYSŁAŁAM SPROSTOWANIE DO GAZETY WYCOFAŁAM WSZYSTKO TAK TAK I NIE PYTAJCIE DLACZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikomu nie przychodzi do głowy może ją nastraszyli nie wiadomo jakie metody obiora do tego żeby wyjść na czysto znam ja sama by sie nie wycofała ma pewnie powód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika43~ napisał:
słuchajcie co wam powiem nikt nie ma prawa obrażać żony pana Barwińskiego bo ona jest bardzo dobra osoba to była moja batalia i nikt nie chciał mi pomóc dopuki się afera nie zrobiła to teraz przestańcie robić sie tacy ze tak każdy jest teraz za mna ja sie ujawnilam z imienia i nazwiska a wy co anonimowo to jak nie macie odwagi to sie odczepcie od mojej sprawy i lepiej co wam powiem że wszystko wycofuje co do jednego słowa nie może być tak że ubliżacie osobie która nie ma z ta sprawa nic wspólnego mam dość czytania jacy to wy wszyscy biedni skoro sie chowacie za maile na blogach to znaczy ze nie warto jest robić nic tylko olać sprawe anonimowo każdy jest madry dajcie spokój pani joli ona jest ok a tak szczerze po dzisiejszym zaczynam rozumieć cała sytuacje w innym świetle
Nie wiem co tam sie działo ale ja Cie wcale nie popieram ja wiem jaki jest Piotrek bo pracowalem pod jego skrzydłami...a tak wogole to ludziom sie w du......poprzewracało.przełozony krzyknie ta takiego a ten odrazu pokrzywdzony sie wielce czuje.....a na niektorych pracownikow jak sie nie wydrze człowiek to nic nie dociera!!kiedys bylem pracownikiem teraz jestem kierownikiem i wisdze obie strony medalu!!!!dostaje opieprz znaczy ze cos nie tak robie za darmo sie opieprzu nie zbiera!!!!!a jesli Ciebie to tak mocno dotkneło to moze ty sie do pracy nie nadajesz....proponuje załozyc swoja firme i podyrektorowac troche gdy sie ma pod soba powiedzmy 50 pracownikow i gdy od icjh wydajnej pracy zalezec bedzie twoj dochiod!!!kto wie czy bys nie przerosła pana Piotra!!!!!!!!!!ja pisze tak nie dlatego ze sie kogos obawiam.....pisze co mysle......pracowalem tam...moglbym Piotrka w komentarzach z błotem zrownac ale to by bylo nie fair wobec jego osoby bo nic mi ten czlowiek przez dwa lata nie zawinil!!!!!!a kilka razy nawet bezinteresownie pomogł!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo źle że sie wycofała powinien mu ktoś koło tyłka zrobić bo zasługuje... ludzi traktuje sie przde wszystkim z szacunkiem.... a nie jak śmieci.... a co do jolki to też jest dobra w niczym nie ustępuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to jest wielka głupota. Kazdy mowi jaki to dyrektor jest straszny i wogole,gdyby sie nie opierdzielali i robili swoje to nie musialby krzyczeć i upominać każdego że musi wykonywać swoją pracę a nie przychodzić odbębnić 8 godzin i dostać za to pensje. Jestem zaszokowana tym co piszecie na tym forum, szczerze mowiąc to popieram P. Piotra bo gdyby nie ona leclerc zszedłby na psy. A co do Pani Barwińskiej to chyba jej nie znacie, jest bardzo dobrą osobą i zawsze stara się pomóc. Każdy stara się wywiązać ze swoich obowiązkow i oni starają się wyegzekfować to czego góra od nich wymaga i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...