Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżony o zabójstwo jest bardzo wesoły (wideo)

Utworzony przez obywatel, 11 września 2008 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Co to za ścierwo ten laluś??? Trzeba eliminować takich bydlaków ze społeczeństwa. Na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba eliminować takie ścierwa ze społeczeństwa. Na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś potwornego.... mam nadzieję, że sąd nie da się nabrać na jego "gierki" i dostanie dożywocie, bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co czuje rodzina zamordowanego, kiedy COŚ takiego siedzi i zachowuje się tak w ich obecności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy po ogłoszeniu wyroku też mu będzie tak wesoło? I oby wyrok był adekwatny do togo co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełny płaszcz, półpłaszcz, albo gruby śrut. Tylko to może powstrzymać bestię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiele mu zrobią .Co najwyżej uznają , że jest niepoczytalny i umieszczą w Zakładzie Psychiatrycznym... Po co takie ścierwo trzymać na tym świecie? K..zwa publiczna gilotyna i amen. Tamtemu człowiekowi nikt życia nie wróci , a ten błazen bedzie żył na koszt podatników. SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tego chłopaka ładnych parę lat (mieszkał w tym samym bloku) i nie mogę o nim powiedzieć nic dobrego. od zawsze miał problemy z policją- a to kradzieże a to pobicia. musiało dojść do zabójstwa, żeby go wreszcie zamknęli. gdyby zrobili to wcześniej, może wszystko potoczyłoby sie inaczej. ale mam nadzieję, że dostanie największą karę z możliwych, tylko i tak nic to nie zmieni. powinno się przywrócić karę śmierci bo żal mi wszystkich Polaków którzy ze swoich podatków będą musieli płacić na jego utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba Trzymaj sie! Browarna na zawsze!!! HWDP tylko Bóg może nas sądzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim ty jesteś śmieciu,że tylko Bóg może cie sądzić?Niedługo i ty gnido znajdziesz się obok swojego zwyrodniałego kolesia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3-maj sie kuba!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tszym sie tam dasz rade BWRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema kubuś wariacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać tego kube znałem go to konfident , stary rozjebus posprzedawał kupe chłopaków walił z dupy nawet na swoich kamratów frajer je***y,dziwka stara h** mu w serce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier*** sie ku*** stara nie wiesz śmieciu co gadasz pokasz papier ze sie rozjebał ku*** stara !! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...