Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z normalnej firmy profesor wyskoczyłby z dyscyplinarnym zwolnieniem wpisanym do akt. Nikt takiej "wilczej" reklamy nie potrzebuje, a tym bardziej włóczenia się po sądach z jej logo. Ale co tam towarzystwo wzajemnej adoracji za czyjeś pieniążki może to robić nawet w godzinach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elita kur.. mają się za kogoś lepszego a to oszołomy goniące za kasą.Wychowawcy młodych,wzory do naśladowania czego wy uczycie, bezwzględności,chamstwa i arogancji święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT: Uniwersytet utrzymuje, że zwolnienie Bober i jej konflikt z prof. K. nie mają związku. A kobieta otrzymała wypowiedzenie jedynie z powodu braku godzin dydaktycznych, które mogłyby zostać jej powierzone. Dr Bober ma inne zdanie. – KUL jest zarządzany tak samo jak Kościół katolicki. Widział pan kiedyś wikarego, który wygrał z proboszczem? KONIEC CYTATU. Dokładnie. Katolicka mafia. Również nie uwierze, że akurat ta panią zwolniki bo akurat dla tej pani dziwnie akurat teraz nie ma zajęć. Mafia i tyle. Ja juz dawno nie chodzę do szopki zwanej kościołem bo zraziłem się tymi całymi księżulkami i tym co wyprawiają oni i im podobni. W Boga wierzę w księży - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z komentarzami. Rektor ma tak duże dochody, że jako jedyny z lubelskich rektorów nie podał ile zarabia. W opłotkach chodzą cyfry bardzo duże, do tego pieniądze z delegacji, a tej kobiecie chce zamknąć usta dwoma pensjami. . Czy ten ksiądz wierzy jeszcze w Boga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda dr naruszyła system mafijny, który pod płaszczykiem wartości chrześcijańskich bezwzględnie niszczy każdego, kto się jemu przeciwstawi. Stąd ogromny szacun dla niej i powodzenia do walki z gangiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ta Pani ma przede wszystkim ogromne parcie na szkło. Tak pięknie pozuje do zdjęć, chętnie udziela wywiadów... Nie rozumiem tylko cóż to za satysfakcja z publicznego robienia z siebie ofiary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solo..puknij sie w leb...Ty masz parcie na ekran monitora,,to walka nierowna,,,z gor na porazke ale mam nadzije\ze sie kobiecie uda ,,,nie poddaj sie ,,bo fakt zamknac usta ci kobieto chca..a kutafon na bruk i zaraz wykowania zawodu zboczen...owi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze typu "Katolicka mafia" itp. są żałosne. Jestem studentem KUL (Historia), sprawe znam dobrze, jednka nie rozumiem ataku na osobe prof. Jana i Jego Eminencje Księdza Rektora. Porządnym ludziom którzy pracuja na KUL-u pluje się w twarz, jak za komuny. Tylko wówczas zajmowało się tym UB a teraz "obiektywne" media typu tvn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im głośniej w mediach tym lepiej dla Dr. Bober. Dla Kul - taki skandal nie jest dobry bo narusza wizerunek uczelni. Do boju Pani Bober !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazelinę se kup ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprostowanie poprzedniego wpisu- "Defensor Ecclesiae" - wazelinę se kup...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Defensor Ecclesiae napisał:
Komentarze typu "Katolicka mafia" itp. są żałosne. Jestem studentem KUL (Historia), sprawe znam dobrze, jednka nie rozumiem ataku na osobe prof. Jana i Jego Eminencje Księdza Rektora. Porządnym ludziom którzy pracuja na KUL-u pluje się w twarz, jak za komuny. Tylko wówczas zajmowało się tym UB a teraz "obiektywne" media typu tvn.
I ty gamoniu twierdzisz że jesteś studentem KULu?Jesteś po prostu zwykłym nieukiem albo oszołomem z klapkami na oczach i przyjmujesz WSZYSTKO co ci klecha zwany wykładowcą wciśnie.Otóż uprzejmie informuję,że w Polsce komuny NIE BYŁO!!!.Był zaledwie socjalizm.A od socjalizmu do komunizmu droga bardzo daleka.Ponadto o czasach o których piszesz "komuna" były stosunkowo dawno,więc co o tym możesz wiedzieć skro twierdzisz,że jesteś studentem.No chyba,że każdy rok "przerabiasz" po kilka lat.Lepiej zrobisz jak zamiast klawiatury weźmiesz do ręki książeczkę i pomodlisz się aby Bozia dała rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabina B. nie od miesiąca, nie od roku, a nawet nie od pięciu lat,jakim dziwnym zrządzeniem losu, ma problemy z wykonywaniem pracy. A nawet jej znalezieniem. X. prof. ZZ bardzo się starał cokolwiek załatwić. Były spore kłopoty. Jak mawia pewien mój znajomy- "często przyjmują do pracy z powodu umiejętności, zwalniają z powodu charakteru"... Łatwo, coraz łatwiej jeździć sobie po Kościele, po KULu.... Trudno spróbować wysilić się na obiektywizm. Rektor sprząta, zarządza, działa. SAbina ma parcie na szkło, idzie w zaparte. A może tak dobrego fachowca zatrudni UMCS, UW, czy jakikolwiek inny uniwersytet ? A może szkoła w Chełmie ?Przecież Sabina B. wypromowała się znakomicie. Ma "medialne" nazwisko. Władzom KUL życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nasz Pan Jezus Chrystus, przebaczy wszystkim oszczercom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój BABO doktorandko, takie j ugody w innych zakładach nikt by nie dostał!!! A studenci za tobą nie przepadają i ty otym dobrze wiesz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULem rządzi mafia PRLowska, np. w komisji zarządzającą uczelnią jest marian zukowski który całą swoją karierę naukową zrobił w ZSRR...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nierzetelność pana "redaktora". Przejawia się ona sformułowaniem, "którą zwolnił po tym, jak oskarżyła jednego z profesorów o pobicie." [b] Oficjalnym powodem zwolnienia jest ....., natomiast istnieje podejrzenie, że dr Bober została zwolniona z uwagi na .. [/b][b].....[/b] Po drugie pani dr Bober pracuje w instytucie historii, jest niż demograficzny, proszę przeanalizować, czy oficjalny powód może być prawdziwy, tzn. ilość studentów do ilości godzin pracowników naukowych, które muszą wypracować etc., Po trzecie pani Bober napisała habilitacje, która została negatywnie oceniona. Chociaż pani Bober twierdzi, że habilitacja była dobra. Jako redaktor powinien Pan przeczytać te recenzje (znajdują się na stronach internetowych), ewentualnie zadzwonić do recenzentów i z nimi porozmawiać. Czy ja mam Pana dziennikarstwa uczyć? Jest tak duże bezrobocie wśród dziennikarzy. W redakcjach powinni pracować najlepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do KULwy Popieram, ten student, to mi wygląda na panią rzecznik, albo jakiegoś pracownika instytutu, ale i tym by się nadała dobra nauka i czytanie książek, bo ich dorobek naukowy jest na poziomie licealisty. To jest mafia i tyle. Kobieta ma odwagę i za to ją cenię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłoby takiego halo, gdyby Biedronka, Polskone, czy Uniw. Przyr. zwolnił pracownika. Nawet z doktoratem. Pracodawca ma prawo zwolnić pracownika. Szkoda, że nie zwolnił też Jana K. ale - jak wyżej - łatwo, lekko, przyjemnie pojeżdzic sobie po KULu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Defensor Ecclesiae ma racje, atak na Kościół Katolicki i KUL jak za komuny. Dodatkowo jakaś sucz rozgłos w całej Polsce zdobyła bo ją z roboty wywalili, w dupach sie ludziom poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...