Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak tylko tutaj chłopak ma od razu ciekawą praktykę a na studiach najpierw zaleje go fala teorii itp. Chociaż jak z matmy dobry to sobie poradzi bez problemu. Ale nie powiem, Politechnika Lubelska i tak jest spoko bo jest dużo ciekawej praktyki w porównaniu do innych uczelni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejściówki, kolosy, rozbójnik, sesja, poprawka wrześniowa, warunek i ECTS po 110 zł - nie warto, Polibuda niszczy. Wracaj Kolego do szkoły, może nie do podstawowej, a do średniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby polibuda skończyła z upierdalaniem normalnych ludzi z byle jakiego przedmiotu i zaczęła kształcić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejściówki, kolosy, rozbójnik, sesja, poprawka wrześniowa, warunek i ECTS po 110 zł - nie warto, Polibuda niszczy. Wracaj Kolego do szkoły, może nie do podstawowej, a do średniej.
Tu chociaż poprawek dużo (co najmniej dwie do każdego egzaminu) a nie jak na umcs egzamin, poprawka i nara 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, to głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamierzam iść na Lubelską, dlaczego jej tak bardzo nie polecacie? Promuje się ostatnio jako jakoś unowocześniona, wiem jak to bywa w praniu, ale jakie są tak naprawdę minusy naszej polibudy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko tutaj chłopak ma od razu ciekawą praktykę a na studiach najpierw zaleje go fala teorii itp. Chociaż jak z matmy dobry to sobie poradzi bez problemu. Ale nie powiem, Politechnika Lubelska i tak jest spoko bo jest dużo ciekawej praktyki w porównaniu do innych uczelni :)
  No skoro jest to jedyna Politechnika w naszym rejonie, to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt oprócz mnie na świecie nie udowodnił WTF dla n=4. Wszystkie dowody dotychczasowe są fałszywe, co wykazałem. Tzw. metodę spadku Fermata o regresji kwadratów można w zasadzie wyrzucić do kosza. To oznacza, że nawet gdyby ..., to dowód A J. Wilesa jest niekompletny. Nikt oprócz mnie na świecie nie udowodnił WTF dla wykładników nieparzystch pierwszych. To oznacza, że nawet gdyby ..., to dowód WTF Wilesa jest niekompletny, albowiem nie podał on dowodu dla sumy parzystej Z^{q}. Tegoroczną prestiżową Nagrodę Abela za szczególne osiągnięcia w dziedzinie matematyki otrzymał sir Andrew J. Wiles. Profesorowi Oksfordu udało się udowodnić słynne Wielkie Twierdzenie Fermata. Jej wartość to 6 mln koron norweskich (około 700 tys. dolarów). Fundatorem jest norweski rząd. Jak oświadczył przyznający nagrodę komitet, "niewiele wyników ma tak bogatą matematyczna historię i tak dramatyczny dowód, jak Wielkie Twierdzenie Fermata”. Nagroda przyznawana jest przez Norweską Akademię Nauk i Literatury. Zostanie wręczona Wilesowi przez następcę tronu Norwegii księcia Haakona podczas ceremonii na uniwersytecie w Oslo 24 maja" 2016. Andrew John Wiles oszukał cały świat. Jego pseudodowód WTF to brednie, które nie mają nic wspólnego z równaniem Fermata (FE). FE nie wynika z żadnej krzywej Freya i odwrotnie - żadna krzywa Freya nie wynika z Fermat Equation (FE). U Wilesa "delta"=[(XYZ)^{q}]^{2}, gdzie q jest liczbą pierwszą większą od 3, a X^{q}, Y^{q} i Z^{q} są potęgami z równania Fermata, czyli X^{q} + Y^{q} = Z^{q}, gdzie (X,Y,Z) jest rozwiązaniem właściwym (primitive solution). Nikt na świecie oprócz mnie nie udowodnił Wielkiego Twierdzenia Fermata. Jeżeli nie ustalimy (nie określimy, nie zdefiniujemy) postaci liczb X,Y i Z na mocy poprzedników (z równania Fermata), to możliwość wykazania fałszywości FE absolutnie nie wchodzi w rachubę. Weźmy np. trójmian kwadratowy: t^{2} + tX^{2} - (1/4)Y^{4} = 0. Niech teraz "delta" = +/- Z^{2}. Jasne, że takie parabole istnieją, lecz nie dla trójki liczb X,Y,Z parami względnie pierwszych. W "delcie" Wilesa mamy iloczyn trzech potęg z FE. Co? Przez dekadę podstawiał sobie potegi do FE? Jeżeli w sposób klasyczny nie wykażemy sprzeczności, to dowodu WTF być nie może. To jest skandal wszystkich czasów!!!! Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 3^{2} + 4^{2} = 5^{2}, to jedynym rozwiązaniem tego równania jest trzyelementowy zbiór parami względnie pierwszych liczb naturalnych [3,4,5]. Równanie to nie ma trzech rozwiązań, lecz dokładnie jedno. Z równania Fermata dla n=4, A^{4} + B^{4} = C^{4} absolutnie nie wynika, że liczba naturalna C musi być równa pierwiastkowi z liczby naturalnej c, gdyż hipotetyczne rozwiązanie [A,B,C] nie musi być równe rozwiązaniu [A,B,c]. Hipoteza A^{4} + B^{4} = c^{2} jest zupełnie inną hipotezą od równania Fermata dla n=4 i wcale z niej nie wynika, iż c=C^{2}. To oznacza, że nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4, oprócz mnie. Również tylko ja jedyny na świecie udowodniłem WTF dla wykładników będących nieparzystymi liczbami pierwszymi. Dlatego Nobel dla Wilesa jest najbardziej ponurą hańbą dla ludzkości, której elementy biją brawo podłym oszustom. Andrew John Wiles otrzyma od Króla Norwegii nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela, za fałszywy dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata. Oszust zgarnie 700 000 USD. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...