Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatnia droga Norberta Wojciechowskiego [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Bohaterowie, parioci odchodzą. Cześć Jego pamięci!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Norbert był wielkim człowiekiem,może trochę zagubionym w czasach współczesnych,żył tym co było kiedyś.Ale pozostawił po sobie wydawnictwo z tradycjami. Dziwi mnie ,ze KUL napisał wieloletni pracownik działu wydawniczego KUL -przecież był budowniczym RW KUL,kierowała nim. I jeszcze smutna dygresja z rynku ksiażki.Przy okazji pogrzebu odwiedziłem księgarnię na KUL,jeszcze nie tak dawno były dwie .Całkiem dobrze zaopatrzone,kręciło sie sporo ludzi .Nie były to sieciówki ale miały swój urok i można było kupić książkę,której nie ma wszędzie. Po księgarni w starym budynku nie ma śladu a w nowym to tylko ocet postawić na  puste półki i mamy obrazek rodem z PRL . Nie wiem czy ktoś z władz uczelni tam zagląda,rozumiem zmiany ,ze trudno sie utrzymać jest to xero i mlodzież ,która nie zwraca na nic uwagi ale to jest Uniwersytet,jakiś poziom obowiązuje. Pamiętam księgarnię za czasów ks.Zięby,pełno książek,obsługa zorientowana. Teraz to slabo wygląda,Pan Norbert byłby załamany. Może uczelnia powinna pomyśleć o zmianie dzierżawcy -bo miejsce jest ale nic wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek. Będzie go bardzo brakowało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...