Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak to jest jak się polityków PO/PSL wsadza do zarządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie London Stansted!!!!!! Samoloty zawsze były pełne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele razy leciałem ryanem do i z Londynu. Prawie zawsze był komplet pasażerów. Szkoda ze sie zwijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawka zunia zwija skrzydełka - po zakończeniu budowy s17 będzie pozamiatane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że samoloty były pełne, jak pasażerowie nie byli chętni płacić więcej niż za bilet komunikacji miejskiej. W normalnych cenach nie zapełnili by nawet połowy miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się polityków PO/PSL wsadza do zarządu.
 Za Muszyńskiego z PiS z lubelskiego lotniska nawet wrony nie chciały latać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na powrót do władzy PiS w Lublinie. Pora pozamykać wszystkie te lewackie kierunki i skupić się na połączeniach z Toruniem i Watykanem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko paryz i berlin! Ja tam musze bywac czesto, bo prowadze interesy zwiazanez modą i chociaz czesto wstyd mi za pasażerów Polakow, to dzieki znajomisci jezykow na ogol nie przyznaje sie że to moi rodacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że samoloty były pełne, jak pasażerowie nie byli chętni płacić więcej niż za bilet komunikacji miejskiej. W normalnych cenach nie zapełnili by nawet połowy miejsc.
 To ciekawe bo w wakacje bilety były po 150£, tak samo w święta i mimo wszystko samolot zawsze był pełny. Mogę się założyć, że Pan/Pani nigdy tą trasą nie leciała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko dla imigrantów pracujących w UK, Belgii, Norwegi i innych zachodnich krajach! Tylko dlaczego co rok 30mln zł mają płacić Lublinianie, którzy tu mieszkają, pracują i płacą podatki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele razy leciałem ryanem do i z Londynu. Prawie zawsze był komplet pasażerów. Szkoda ze sie zwijają.
 chyba za mało dopłacaliśmy z podatków do Twoich lotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem że człowiek cieszy się że leci szybko samolotem do Londynu za  np 100 euro albo do Barcelony  z Katowic za 300 zł bo i ja bym się cieszył. Dobrze byłoby aby pasażer ów wiedział że dopłacamy do jego lotu z  naszych polskich zarobków. Więc pożytek  jakby średni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk brawo głupie lemingi ... sk..syny opłacajcie sami to zas..ne lotnisko. Dlaczego my ludzie myślący mamy za waszą głupotę płacić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Polska Beee, buraki kalafiorowe tu rządzą, najniższe zarobki, likwidacje ciągle zakładów pracy, pełno swołoczy ruskiej, jest coraz gorzej w LUBLINIE. Kolejki do MOPsu są, 500 plusz jest, a widziałem wczoraj, jak murzynka w Lidlu na Kalinie szyby myma. To wreszcie jest praca , czy jej nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w nowej hali będzie walka między biedrą a lidlem w końcu pod nich postawiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Mediolan powróci ??!!!!!! To jakiś żart ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat czarterów to żart chyba nie ma do tej pory to nie będzie,to nie bilet na PKS,lecimy z Wawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy loty do Mediolanu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze sprobujecie rozwiazac problem z lotami do Kopenhagi ,? Z lotniska Chopina owszem ale bardzo drogo i terminy sa bardzo dlugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież wg Jacusia Sobczaka lotnisko miało byc rentowne w 2013 roku??? A ono nie bedzie nigdy rentowne ,bo powstało na bazie oszustwa i krzywdy ludzkiej.A wspomniany powinien zaliczyć kolejkę do biura pracy,w jej poszukiwaniu razem ze swoim doktoratem.Oszustwa Sobczaka sa jak na tacy,lotnisko ciągle dotowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...