Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatnie starcie przed referendum. Debata w sprawie górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2019 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Główną przyczyną zanieczyszczenia powietrza w Polsce jest "niska emisja", czyli spaliny pochodzące z kotłów i pieców na paliwa stałe w gospodarstwach domowych. Sytuację dodatkowo pogarsza spalanie złej jakości węgla w urządzeniach nie spełniających żadnych norm emisji spalin. Szacuje się, że w kraju użytkowanych jest ok. 3 milionów takich "kopciuchów". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocztajcie i nie dajcie sobie wciskać kitu ***s://***polskialarmsmogowy.pl/polski-alarm-smogowy/smog/szczegoly,skad-sie-bierze-smog,18.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści wynajęci przez TBV to podszywania sie pod mieszkańców nie odpuszczaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zagłosujecie na TAK, to developer zarobi na was 500 milionów złotych. A wy nic z tego nie będziecie mieć. Tu chodzi tylko o kasę. A park top mydlenie oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam się zmanipulować, już podjąłem decyzję w sprawie górek Tak dla górek to park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP OSZOŁOMOM ZIELONYM SPADAJCIE NA DRZEWA MIESZKAĆ W SZAŁASACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkańców czeka na park !!! Kto teraz korzysta z górek??? Jedynie ludzie którzy tam już mieszkają swoje pieski wyprowadzają ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na TAK nie jestem trollem TBV ale myślącym mieszkańcem miasta. Dość syfu na górkach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że górki nie należą do mieszkańców tylko do prywatnego właściciela. Tylko głos na Tak może dac szansę na odzyskanie dla Lublina górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co przedstawiciel dewelocwaniaka, skoro na debacie zjawiła się dewelo-lwica Mach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpiarnia deweloperstwa szaleje. Wręcz palą się jak górki. Oczywiście to nie ma związku. Głupi by zrezygnował z boisk kortów hal sportowych czy usług na rzecz grodzonych dzis blokowisk korków smrodu i przepełnionych szkól i ośrodków zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE! Przecież pytanie zadane to podpucha. Ludzie jaki park? Park blokowisk chyba. Nie dajcie się oszukać! Przecież to zarobek życia dla TBV. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne. Z 5 h cisza wyborcza a ja nie widzę aby zdejmowano reklamy "dla parku" z miejskich trawników i billboardów. Pokazuje to kuriozum tego moim zdaniem ułomnego prawnie referendum w którym nie ma miejsca dla podmiotów prywatnych. A reklamy sobie wiszą. Ewenement i precedens o jakim nie słyszałem nigdy w naszym kraju. Panie komisarzu wyborczy? Hallo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie parku? Ruszcie dupska W niedzielę i zagłosuje na tak!!! Nie dajmy się społecznikom i oszołomom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba się zmobilizować w niedzielę i iść na referendum dać głos na tak dla parku. Bo oszołomi pójdą jak berety z kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na tak. Czekam na park obiecany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na NIE, ale mam obawy, że NIEZALEŻNIE od wyniku, geszeft będzie dopchnięty, ponieważ cwaniak już dawno zamówił projekty bloczydeł (68 szt.) oraz pozwalających na podwójnie dogęszczenie "akademików" (30 szt.), a projekty te JUŻ SĄ PONOĆ GOTOWE tak, żeby zaraz po dopchnięciu geszeftu można było rozpocząć betonowanie!!!! youtu.be/sSm7eqSemzw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim nastanie cisza musimy głośno wyrazić swoje zdanie CHCEMY PARKU A NIE ŚMIETNISKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad czym się tu zastanawiać chcecie parku głosujcie na tak i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są radni którzy reprezentują interesy dewelopera a nie mieszkanców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...