Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostre kary za wagary (wideo)

Utworzony przez nick, 1 września 2008 r. o 20:31 Powrót do artykułu
I słusznie. Skoro szkoły są opłacane z naszych podatków, to rodzice nie pilnujący dzieciaków niech płacą za niewykorzystany czas pracy szkoły. Nie wiem dlaczego dziwi się ta Pani, że będzie płacić za wagary syna, jak wychowała tak będzie miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny martwy przepis. Rodzic mając w perspektywie zapłacenie kary 5 czy 10 tys. zł. usprawiedliwi nieobecności swojej pociechy nawet telefonicznie lub osobiście u wychowawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół jak cięlęciem był???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu powiedz im co oni mogą mnie zrobić. Oni mogą tatusiowi skoczyć. Tak jest! Oni mogą mnie skoczyć!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja jestem za tą dziewczyna która wypowiedziała sie na temat płacenia danej sumy za każdą godzinę opuszczona. Myślę ze to jest dobry pomysł i samym dzieciom będzie trudno sie przyznać rodzicom ze wagarowali i rodzice muszą za to zapłacić. Pozdrawiam prof. Irena Ziętek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...