Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomyśl o wizycie u specjalisty
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry finisz. Bo jutro rano do szkólki mus. Smuteczek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Monisia. Jak już usuniesz i dodasz ponownie ten sam komentarz, to za postawienie sobie przy nim plusika dostajesz jakieś 20-30 groszy więcej? Zauważyłem, że lubisz sobie stawiać plusiki zaraz po dodaniu każdego komentarza. Płacą za to jakoś więcej czy to tak odruchowo? :)
Wiem, ścierK0, że chciałbyś ntrzepać łapek raz i P0tem lenić się do K0ńca zmiany. Ale niestety musisz zapracować na swoje dewelosrebrniki, dewelo-cieciu.
 Tak wiem, wszyscy poza tobą pracują dla agencji PR. Ty jeden chodzisz codziennie do pracy na 8h a cała reszta przesiaduje tylko pod artykułami na DW i nadaje 24h na dobę, dodając po kilkaset komentarzy o dewelo-rozwoju dziennie, skrupulatnie usuwając je i dodając ponownie co 10-15 minut. Tylko co na to wszystko twój psychiatra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Z dotychczasowych wyP0wiedzi ET wynika, że P0piera on zaoranie GCz w całej rozciągłości. Nie można wykluczac, że P0zbawione dopływu leszczy dewelo-buractwo z Loży zaczęło sobie skakać do gardeł jak wściekłe psy, a ten spektakl jest tego odbiciem.
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry finisz. Bo jutro rano do szkólki mus. Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PÓłtora mln za paręset metrów trawnika - hejka, mario-naganiari0 - kupuj szybK0, bo taka okazja się już nie P0wtórzy. P0stawisz bilbordy i garaże z blachy i zarobisz krocie :-DDD
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry finisz. Bo jutro rano do szkólki mus. Zaorany...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat doświadczenia w łupieniu ciemnego luda robi swoje.
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry finisz. Bo jutro rano do szkólki mus. Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dotychczasowych wyP0wiedzi ET wynika, że P0piera on zaoranie GCz w całej rozciągłości. Nie można wykluczac, że P0zbawione dopływu leszczy dewelo-buractwo z Loży zaczęło sobie skakać do gardeł jak wściekłe psy, a ten spektakl jest tego odbiciem.
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry finisz. Bo jutro rano do szkólki mus. Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik)
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry finisz. Bo jutro rano do szkólki mus. Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 srome_K_, ścierK0 o 200+ loginach z deweloratuszowej agencji pr, już rozP0częliście szczucie? Wiedz Pan, Panie ET, że produkcja tej i K0lejnych dawek jadu jest realizowana najpewniej na osobiste zamówienie Dewelo-Duce z Jakubowic.
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry, wściekły finisz. Bo jutro rano do szkółki drep drep mus. Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik).
Ściemnia się i chłopczyk Moni rozpoczyna ostry, wściekły finisz. Bo jutro rano do szkółki drep drep mus. Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik). Leszczy na pseudo-apartamenty na dewelo-gettach dziś raczej trudno jest znaleźć, zwłaszcza mając za soba historię dewelo-partactwa. Co innego w Centrum - tu zawsze znajdą się chętni z Wypchanymi Portfelami, np. żeby sprawić sobie garsonierę do wymłócenia sekretary czy "towarów" wyrwanych w chlejniach na KraK0wskim.
Wieczorna zmiana się skończyła i skończył się wylew bełkotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś PÓźno się dziś srome_K_ stawiłeś na stanowisku d/s trzepania w łapki, ścierK0 z agencji. To teraz klep za dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś PÓźno się dziś srome_K_ stawiłeś na stanowisku d/s trzepania w łapki, ścierK0 z agencji. To teraz klep za dwóch.
 Za to ty na dwie zmiany ciągniesz. Wykorzystują was na tej farmie trolli za nędzną kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że okupant ma jak zwykle łeb na karku. Chcieliście zieleni to dostaniecie zieleń , przecież o was dbamy, a przy okazji my zrobimy świetny interes. Tu nie chodzi o sam fakt zamiany, a jak się można już przekonać o wycenę tego trawnika dewelopera . [...]  Wartość takiej działki może być tylko nieco większa niż ziemi rolnej czyli 5-10 zł za m2 , ale rzeczniczka jak widać już wie jaka będzie wycena tego ugoru i temat wygląda na  dogadany.  [...]
10 lat doświadczenia w łupieniu ciemnego luda robi swoje.
Ależ z ciebie tępy troll. Widzisz rzekome łupienie w Lublinie, a nie dostrzegasz prawdziwego łupienia w całej Polsce od sześciu już lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PÓłtora mln za paręset metrów trawnika - hejka, mario-naganiari0 - kupuj szybK0, bo taka okazja się już nie P0wtórzy. P0stawisz bilbordy i garaże z blachy i zarobisz krocie :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik). Leszczy na pseudo-apartamenty na dewelo-gettach dziś raczej trudno jest znaleźć, zwłaszcza mając za soba historię dewelo-partactwa. Co innego w Centrum - tu zawsze znajdą się chętni z Wypchanymi Portfelami, np. żeby sprawić sobie garsonierę do wymłócenia sekretary czy "towarów" wyrwanych w chlejniach na KraK0wskim.
 Zgłaszajcie tego spamera do moderacji. Może w końcu adminom znudzi się zapchana skrzynka zgłoszeniowa i usuną Monisia na stałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, nie K0mpromituj się, zawodowy trolu. Żeby uciszyć głosy krytyki P0czynań dewelo-bandy musicie P0czekać, aż dewelo-buraczek przejmie DW, co zważywszy na to, że jest nieudacznikiem, nie stanie się prędK0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik). Leszczy na pseudo-apartamenty na dewelo-gettach dziś raczej trudno jest znaleźć, zwłaszcza mając za soba historię dewelo-partactwa. Co innego w Centrum - tu zawsze znajdą się chętni z Wypchanymi Portfelami, np. żeby sprawić sobie garsonierę do wymłócenia sekretary czy "towarów" wyrwanych w chlejniach na KraK0wskim.
 Ależ z ciebie tępy troll.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik).
Chłopczyku, z czym do ludzi! Z motyką na księżyc? Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat doświadczenia w łupieniu ciemnego luda robi swoje.
Chłopczyku, z czym do ludzi! Z motyką na księżyc? Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz jasne, że wejście K0ncesjonowanego dewelo-buraczka na ścieżkę lex-deweloper to był od P0czątku tylK0 teatrzyk dla gawiedzi (zwłaszcza dla gawiedzi z osiedla Betonik).
Chłopczyku, z czym do ludzi! Z motyką na księżyc? Zaorany, niestety...Smuteczek.... Moni, chłoptysiu, larum grają!!!  Szable w dłoń i do boju!!!. Albo widły - i do gnoju. Lecz choćby przyszło tysiąc chłoptysiów - trollo frajerskich chłopo Monisiów - i każdy nie wiem jak się nadymał - to nie nadąży, to nie wytrzyma. Monio chłoptysiu, klep 10 razy szybciej! Ja mam czas, ja poczekam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...