Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zdelegalizować tą pseudouczelnię, a w zasadzie zakład produkujący bezrobotnych i grupę szerzących swoje ideologie wyimaginowanej wspólnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfredziku, ten Kościół Katolicki w Polsce nie uznaje słów papieża. Politycy rządowi w koloratkach są wyjątkowo aktywni, a Twoja historia z poparciem dla LGBT+ jest tylko szumnym tematem zastępczym, którym powinny zająć się media, a nawet nuncjusz. W tym samym czasie, dziennikarze nie skupiają się na tym co ważne, na miliardowych przekrętach hierarchów, unikaniu opodatkowania, funduszu kościelnym oraz aliansie Kościoła z Rządem, który pomaga w ukrywaniu przestępstw przeciwko dzieciom, a też wspiera system przenoszenia pedofili w sutannach między diecezjami. Wiesz, nasłano na Ciebie Bortkeiwicza, bo to sprawny i medialny polityk, dobrze dogadany z rządem. Tacy fundamentaliści jak Bortkeiwicz, Czrnek czy Zibro, oni mają głośno atakować katolików umiarkowanych, to z jednej strony wzmacnia ogólny trend fundamentalizmu i prawicę, z drugiej pozwala kontynuować alians Kościoła z Rządem. Tak więc Twoje przepychanki medialne Alfredziku są nieistotne, liczy się większy obraz. Ten, który tak Prawica, Polityka, jak i Kościół preferują zmieść pod dywan. Jaka jest rola nuncjusza w Polsce, to nie wiadomo, bo od dawna Kościół Katolicki w Polsce powinien być traktowany jako sekta - schizma od Świętego Patrzała, niewatykańska organizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL przecież popiera nacjonalizm i jest to nadto widoczne i się wcale z tym nie kryją im nie przeszkadzają skandaliczne słowa Czarnka ale poparcia ks Wierzbickiego to jak najbardziej Sorry nie chcę się kulowi narażać ale jakie stanowisko by zajęli gdyby ks Wierzbicki gloryfikował np pewnego znanego malarza z Austrii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Wierzbicki nie powinien bać się krytyków, a ludzi, którzy palą świątynie i namawiają do przemocy: " oczekujesz, że tylko określonych katabasów, którym w dodatku bezsprzecznie udowodni się ich winę, będzie się karać. Jesteś tak samo obrzydliwy, jak ci pedofile w sukienkach. I odpieprz się od lewicy, a wtedy może tacy jak ja nie będą jechać po klerze. ty widzisz wszędzie winę lewicy, ja widzę masę nieprawych działań po stronie kleru." - to jest prawdziwe zagrożenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Wierzbicki nie powinien bać się krytyków, a ludzi, którzy palą świątynie i namawiają do przemocy: " oczekujesz, że tylko określonych katabasów, którym w dodatku bezsprzecznie udowodni się ich winę, będzie się karać. Jesteś tak samo obrzydliwy, jak ci pedofile w sukienkach. I odpieprz się od lewicy, a wtedy może tacy jak ja nie będą jechać po klerze. ty widzisz wszędzie winę lewicy, ja widzę masę nieprawych działań po stronie kleru." - to jest prawdziwe zagrożenie!
 Nie do rymu, ni do taktu, wsadź se sam wiesz co, sam wiesz gdzie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslałem, że władzom KULu ostały się resztki przyzwoitości. Niestety, myliłem się. Szkoda, bo zacna kiedyś uczelnia spada na samo dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Wierzbickiego nei ma miejsca na KUL, anie zadnej porzadnej uczelni. Skompromitowal sie i nie potrafi przyznac sie do bledu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...