Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
witam. jestem własnie po kontakcie z telemarketerem z tej firmy .maja przysłac mi tą przesyłkę ale jej nie odbiorę. kobieta przedsawiała sie jako katarzyna nowicka tel 725 327 942 .zamawiajcie i nie odbierajcie .. niech tez naraża sie na koszty..pozdr góral bagienny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki, wielki przekręt. Mnie też oszukali. Wysłali mi płytę za 245 zł. Informacje na niej są bezużyteczne. Firma, którą wskazali jako swój punkt konsultacyjny, wprost mnie wyśmiała. Powiedzieli, że w ogóle o takiej firmie nie słyszeli i z nikim takim nie współpracują. Mimo zwrotu płyty w ciągu 10 dni, pieniędzy mi nie zwrócili, choć obiecywali. Korespondencja z nimi jest bezcelowa. Cheap money czy Opes to to samo. UWAŻAJCIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas tez dziś oszukała ta firma pod nazwą Easy Consulting na 240 zł . Broszury które można pobrać ze stron urzędów. Chwila nieuwagi i można zostać tak oszukanym. Uważajcie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie pomocy właśnie dzwoniła do nas. Przedstawiła się jako Izabela z firmy win project. Zgodziliśmy isę na przesyłkę. Powiedziała że nie musimy być w domu. Czy to oznacza że nie wpłacając tych ok 250 zł uda nam się uniknąć utraty pieniędzy. Pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja też dałam się oszukać.. odsyłać im tą przesyłkę? mam jeszcze 4 dni, ale widzę, że to nie ma sensu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o odp. czy to jest przesyłka za pobraniem>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, trzeba zapłacić przy odbiorze. Chyba, że się odmówi odbioru, wtedy przesyłka wraca do nadawcy. I tak trzeba zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy odsyłając im dokumenty w celu odzyskania zapłaconej kwoty pieniędzy nie pozbywamy się jedynie dowodu na to, że zostaliśmy oszukani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
725 327 942 to jest nr pod którym przyjmowane są reklamacje, proszę prosić panią Dorotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontaktowała się dziś ze mną pani Dorotka oferując pomoc w "pozyskaniu" funduszy Europejskich. Wszystko ładnie i pięknie, że przyślą paczuszkę za 249 z namiarami na regionalnych konsultantów, rzekomo państwowych urzędników którzy są opłaceni z unijnej kasy i zrobią wszystko za nas. Zawiało nie złym wałkiem. Umówiłem się z panią Dorotką na piątek na telefon a w miedzy czasie poczytałem co nie co i widzę że dobrze zrobiłem. O tym czy w konkretnej sytuacji dany czyn jest przestępstwem czy wykroczeniem decyduje wysokość wyrządzonej szkody, tak więc np. kradzież rzeczy w wartości do 250 zł jest wykroczeniem, natomiast o wartości 251 zł przestępstwem. Już wiecie dlaczego kwota za "extra przesyłkę" to ok 250 zł. Nie wielka różnica w kwocie a jak ogromna w kwalifikacji czynu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zostałem oszukany Jestem z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich, nie wiem czemu same zle slowa tutaj plyna na temat tej firmy win-project !!! Ja a raczej moja firma otrzymala przesylke a co najwazniejsze otrzymala dofinansowanie z funduszu unijnego dzieki wspolpracy z ta firma , jestem zadowolony , ja polecam ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma problemu ze zwrotem, otrzymalam pieniazki do 3 tyg. po spotkaniu z doradca okazalo sie ze mam znikome szanse ...ale ze zwrotem nie bylo problemu..Janina Karasoń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.... dzisiaj otrzymałem zwrot na konto..... moja firma nie kwalifikowała sie do pozyskania dofinansowania ale warto bylo spotkac sie dowiedziec sie tego od osoby zajmujacej sie takimi sprawami. Ja sie nie bałem ryzyka ....trzeba czasem i w ten sposób .Gaboń Krzysztof z Łodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mialem telefon z tej firmy od Pani Doroty win-project , otrzymalem przesyłke za 239zł po spotkaniu z doradca ... nie starajac sie o dofinansowanie zwrocilem przesylke jak bylo wczesniej uzgodnione .... czekajac krotko zwrocono mi pieniazki, ku mojemu zdziwieniu pozytywnie moge mowic o danej firmie, pozdrawiam , Bartosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA WSZYSTKICH ZAMAWIAJCIE ALE JAK POCZTA DORECZA PRZESYŁKE NIE ODBIERAJCIE !!!!! TAK MOZNA , NIC NIKT WAM NIE ZROBI A PRZYNAJMNIEJ W TAKI SPOSOB ICH WYKONCZYMY !!!!!!!!!!!!!!!!!! ANIA I PIOTR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ...po co to wszystko , trzeba wierzyc Ja staram sie o takie dofinansowanie i pracuje z dordca , wiec mozna ..... troche wiary ..........Jan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest kilka firm dzialajacych w sposob taki jak piszecie ale win-project jak narazie pomogł , doradca pisze dla mnie projekt ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki doradca? W materiałach, które otrzymalem nie ma żadnego telefonudo doradcy. Jedyny telefon to do firmy, ale jego nikt nie odbiera. Na maile też nikt nie odpowiada. Taką książeczkę, jaką mi przysłali, mam w domu od paru lat. więc nie wybielajcie tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki przekręt ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...