Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszustwo na pokazie pościeli i naczyń. Kazali naszej czytelniczce zapłacić 7 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2017 r. o 19:05 Powrót do artykułu
Firma Hausfeuer informuje, że skierowała wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa dotyczący naruszenia dobrego imienia i narażenia spółki na szkody poprzez umieszczanie negatywnych wpisów przez konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w przypadku problemów z odstąpieniem od umowy, pomocy udziela fundacja daje siebie znajdz artykuł dotyczący sprzedaży na pokazie, zgłoś sprawę i ... i śpi spokojnie www (kropka) dajesiebie (kropka) com ***dajesiebie.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupich nie sieją sami wschodzą.Człowiek o jako takim ilorazie inteligencji nie da się nabrać na takie coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniższe treści prezentowane na tym portalu  noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki.  W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Poniższe treści prezentowane na tym portalu noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki. W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Poniższe treści prezentowane na tym portalu noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki. W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Poniższe treści prezentowane na tym portalu noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki. W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie  czy jak wzięłam i wypróbowałam  sprzęt z pokazu  czy mam szanse  z rezygnacji i odstapienia  z umowy proszę  o odpowiedź 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajesiebie.com/rezygnacja-z-umowy fundacja daje siebie służy pomocą w chęci odstąpienia od umowy kupna sprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek bardzo mi pomoglas dzieki jeszcze jedno pytanie jak długo to trwałoja wymówilam umowewciogu 3 dni a towarodeslalaww ciagu 5 czekam na rezultaty umowy kredytowej nie zawarlam róza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniższe treści prezentowane na tym portalu  noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki,   które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki.  W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W firmach call center którym ci oszuści dają zlecenia zatrudniaja prawie samych biednych studentów, coraz wiecej ukraincow, zdesperowanych osob ktorzy szukaja szybkiego zarobku, wiem bo sam pracowalem na takiej sluchawce. konsultantom wmawia sie ilosc wyslanych zaproszen i średnie na takie pokazy, najlepsza opcja jest podanie falszywych danych do zaadresowania zaproszenia,a dzien przed pokazem potwierdzenie przybycia, aby oczywiscie sie tam w ogole nie zjawic. ulatwicie zapewnie zycie wielu konsultantom a nie dacie zarobic tym oszustom, ktorzy bezposrednio za tym stoja. mozecie sie sądzic z takimi firmami ale to nic nie da, miejmy nadzieje ze niedlugo zmienia sie regulacje i ne pozwola na funkcjonowanie takich szeptanych firm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=zqo3_2wizlk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj 05.07.2018 call center z Białegostoku zapraszał na pokazy firmy Merakalo w Kluczborku, na samy początku rozmowy  była informacja, wygrała pani odkurzacz, odbiór w dniu 21.07.2018 w sali Event i prośba o podanie danych do zaproszenia. Na moje słowa, że nigdy nie byłam na ich pokazie  więc jak moglam wygrać gość zaczął sie jąkać, że mój nuer ygenerował komputer i, że on ma tylko nuer bez nazwiska i adresu  i zmienił temat mówiąc, że nic nie sprzedają. Zapytałam więc o nazwę i stronę internetową firmy, po wpisaniu w internet i przeczytaniu opinii wiedziałam co nieco o firmie. Dalej usłyszałam, że pokaz będzie trwal 2 godziny więc stwierdziłam, że mój czas jest bardzo cenny i te 2 godziny spędzę bardziej interesująco i zakończyłam rozmowę oczywiścienie podając danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra..to są oszusci na 100%...poszłam wczoraj z mężem na taki pokaz pierwszy raz.....i powiem tylko tyle ..że miałam na studiach przedmiot z dziedziny manipulacji człowiekiem....i na tym pokazie miałam okazję na żywo zobaczyć jak perfidnie wykorzystywali te wszystkie techniki..szczególnie w stosunku do osób starszych !!!!!   Nawet mój  mój mąż starszy odemnie 12 lat..jakby nie ja... to by się dał nabrać!!!!!  Dlatego błagam nie pozwalajcie swoim bliskim - osobom w starszym wieku chodzić na takie pokazy!!!! A tymi firmami na bank powinna zająć się prokuratura!!!!  Ps. Powiem na koniec tylko tyle, że bylismy na tym pokazie  jedyną parą dla , której nie mieli nic do zapropowania.. bo nic nie wylosowalismy itp...i  nikt nas nie zaprosił do stolika "żeby nam dalej prać mózg'...a pozostali byli namawiani na zakup materacy za ponad 10 tys. garnków za 6 tys. i odkurzaczy..i część osób widziałam wyciagała dowody osob. i podpisywała umowy!!! Tj. skandal ,żeby można było w ten sposób zarabiać na łatwowierności starszych osób. I uwaga tam są klakierzy, którzy zachwalają prezentowane rzeczy!!!! Podsumowując przy wychodzeniu nawet nikt nas nie pożegnał ....bo mieli na mnie i na męża takie nerwy..że nawet nie starali sie tego ukryć ...I pomyśleć że było tam w sumie 6 osób do nagonki ..a na spotkanie przyszło może z 15 osób..więc jak się rzucili na żer to omamialali bezlitośnie!!! I tylko tak myślę ,jak te osoby biorące udział w tym procederze tj. te z tej firmy prezentującej..mogą spać spokojnie zarabiając w ten nieuczciwy sposób pieniądze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dostałam zaproszenie na pokaz z tej firmy everstar po przeczytaniu komentarzy, nawet nie idę do oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do mnie dzwonią to albo ostrzegam że rozmowa będzie nagrywana ale najlepiej spytać gdzie jest pokaz i powiedzieć że mieszka się 300 km od tego miejsca. Chociaż wiedzą że to nieprawda to nie mogą się przyznać bo wyszłoby że numer jest lokalizowany wbrew prawu. Koniec rozmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz. Manipulatorzy robią taki show, że osoby, nie tylko starsze, mają niewyobrażalny zamęt w głowach i jak zahipnotyzowani, podpisują każde gówno. Przydałby się tam ktoś silny z "bejsbolem" i pogonił tę złodziejską hołotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz. Manipulatorzy robią taki show, że osoby, nie tylko starsze, mają niewyobrażalny zamęt w głowach i jak zahipnotyzowani, podpisują każde gówno. Przydałby się tam ktoś silny z "bejsbolem" i pogonił tę złodziejską hołotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...