Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Tylko" 6 lat śledztwa i nic ? Żadnych wyroków i zwrotu ukradzionych pieniędzy klientom z 1 oddziału BPH ? Eee, tam ... Klienci Plichty z Amber Gold poczekają jeszcze dłużej. I dostaną figę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asde napisał:
"Tylko" 6 lat śledztwa i nic ? Żadnych wyroków i zwrotu ukradzionych pieniędzy klientom z 1 oddziału BPH ? Eee, tam ... Klienci Plichty z Amber Gold poczekają jeszcze dłużej. I dostaną figę.
Nie zapominaj,Plichty i młodego Tuska,nie wiem co mam sama o tym sądzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem z kręgów bankowych to ta Pani co obrobiła te konta to żyje sobie świetnie w Świdniku, nowy dom wybudowany itd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niechby ktoś tej sekcie był winien chociaż złotówkę ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciekawe, to co piszecie wcale nie odbija się negatywnie na ocenach banku. Tutaj opinie ze znanego serwisu - http://ocenbank.pl/b.../produkty/bph/3 Wciąż wygląda to naprawdę pozytywnie. Może jednak BPH wcale nie jest taki zły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Z tego co wiem z kręgów bankowych to ta Pani co obrobiła te konta to żyje sobie świetnie w Świdniku, nowy dom wybudowany itd.....
ale ty czlowieku tepy jestes...itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...