Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oto Miejsca Przyjazne Seniorom w Lublinie. Lista wyróżnionych firm i instytucji [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2019 r. o 19:42 Powrót do artykułu
Zadnego takiego bardziej rozrywkowego lokalu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie wymieniają : Remiza OSP w ........................ . Tu dopiero jej życie i picie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem seniorem, ale jak do południa pójdę na zakupy w markecie, wpadam w depresję>>>>>>>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej przyjazne miejsca dla seniorów to miejsca parkowania dla inwalidów, wiecznie zajęte, nie zawsze przez uprawnionych, a ten zmuszony jest do parkowania obok na płatnym , w ten sposób zostałam ukarana już trzykrotnie mandatem , nawet na takiej jak ulicy Boczna Lubomelskiej, gdze nie ma miejsca do parkowania dla inwalidów. Mając pod opieką 88 letniego pana zawożę tam obiady. Zajmuję mi to 5-10 minut. po powrocie kartka z mandatem za wycieraczką. Odwołanie od tej decyzji - odmowa, to samo pod cmentarzami oraz pod Biedronką na ulicy Wieniawskiej, miejsca zajęte, parkuję obok, kartka za wycieraczką . Mam 80 lat i o litość wołam do urzędasów kontrolujących parkingi . A radni miejscy niech także pomyślą nad tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...