Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wcale się nie dziwię że PGE wygrała ranking. A raczej powinienem, że do tej pory nie zajął się tym Urząd Konsumenta, bo każdy z nas płaci urojone stawki i to podwójne za energię. Poczytajcie wnikliwie faktury to zobaczycie skąd się biorą pieniądze w PGE na rozrost administracji, żłote poręcze i schody, samochody służbowe, podwyżki, zarobki, premie i to całe gó...wno! I wy się z tego cieszycie???? Debile!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ze debilny ranking !!! PGE monopolista od dziesięcioleci, który tylko zmienia nazwę . Tak samo Azoty - firma założona przez państwo i wspomagana przez państwo jak ma nie mieć zysków jako monopolista? A reszta to prywatne obozy pracy wykorzystujące parcownika . Żerujące na bezrobociu i ludzkiej biedzie .Lawirujące jak się da i ile się da między przepisami prawa aby tylko ominąć płacenia podatków. Czy ci ludzie mają minimum przyzwoitości i sumienia ? Bo o honorze nigdy w życiu nie słyszeli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi ranking - tez mogę być szefem państwowej firmy w dodatku monopolisty na rynku i będę miał przychody niezależnie od mojej kreatywności. ten ranking powinien obejmować tylko firmy założone i prowadzone przez niezależne od państwa osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dziennik nie uwzględnił w rankingu Urzędu skarbowego, ZUS etc. myślę że też mają niezłe przychody. Ciągle ci sami złota setka kuriera, złota setka dziennika i takie tam s... w banie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy Wy dzieci, że narzekacie na ten ranking? W dzisiejszyh czasach wszelkie rankingi, sondaże itp. są tworzone nie po to, by oddać obraz rzeczywistości, tylko na konkretne potrzeby zamawiającego/autora sondażu czy rankingu. Sondaże są na potrzeby partii, producentów, itp, rankingi głównie na potrzeby danego tytułu, który je prezentuje. Dzięki rankingowi gazeta się promuje, rozwija markę, i zarabia na reklamach. A wszyscy zorientowani w temacie wiedzą, że ranking nie prezentuje wszystkich firm, tylko te, które chciały ujawnić dane potrzebne do rankingu (czyt. na rękę im ujawnianie danych). A zwykły przedsiębiorca robi wszystko, by oficjalnie mieć jak najmniejsze zyski, by płacić jak najmniejsze podatki. Więc taki rankig to dla niego zwykła bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ze debilny ranking !!! PGE monopolista od dziesięcioleci, który tylko zmienia nazwę . Tak samo Azoty - firma założona przez państwo i wspomagana przez państwo jak ma nie mieć zysków jako monopolista? A reszta to prywatne obozy pracy wykorzystujące parcownika . Żerujące na bezrobociu i ludzkiej biedzie .Lawirujące jak się da i ile się da między przepisami prawa aby tylko ominąć płacenia podatków. Czy ci ludzie mają minimum przyzwoitości i sumienia ? Bo o honorze nigdy w życiu nie słyszeli !
jakie to wszystko proste... tylko nie wiem jak sobie wyobrażasz rynek pracy w lubelskim gdyby te firmy nie zatrudniały tylu ludzi ile zatrudniają. to by dopiero była bieda... weź też pod uwagę że spółki skarbu państwa sobie doskonale radzą i nikt nie musi ich wspomagać... zobacz jakie są wyniki finansowe takich azotów. i jak rośnie zatrudnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...