Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwierają lodowisko Icemania. Jakie będą promocje na początek sezonu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2018 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Wysokie ceny są zawsze tam, gdzie ludzie są najbiedniesi. - " Za przekroczenie czasu jazdy naliczana ma być „zwykła” stawka, czyli 50 groszy za minutę." Ja policzyłabym 50 groszy za sekundę. Jak szaleć , to szaleć. Kto bogatemu zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natomiast za rodzinny (jeden dorosły i jedno dziecko do lat 18) trzeba będzie zapłacić 9,50 zł." TO JEST DYSKRYMINACJA. MAM TROJE DZIECI W WIEKU DO 18 LAT . I.......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~SAMOTNA MATKA własnie po to masz moje pieniądze z 500+, żeby wydawac np, na lodowisko dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~SAMOTNA MATKA    własnie po to masz moje pieniądze z 500+, żeby wydawac np, na lodowisko dla dzieci.
 TU CHODZI O ZASADĘ , A NIE O PIENIĄDZE. TO JEST DYSKRYMINACJA - JEDEN RODZIC Z JEDNYM DZIECKIEM.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~J. jaka dyskryminacja! zeby wam sie w d.pach nie poprzewracalo! narobili dzieci i teraz wszystko im sie ma nalezec! Rodzina z jednym dzieckiem tez ma prawo cos dostac skoro 500 im sie nie nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...