Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owsiak wraca do prezesowania WOŚP! Apele płynęły do niego także z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2019 r. o 18:41 Powrót do artykułu
szkoda że wrócił... już myślałem, że więcej nie będzie tych starych czerwonych okularków w telewizji... a tu ta pałka wróciła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było jasne od początku, że po to zrezygnował, by zaraz wrócić. Najważniejsze, że Mrówka Cała i kolejny Zloty Melon można odłożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mową nienawiści będzie teraz wszystko to co mówi PiS? na WP prezydent Lublina udziela wywiadu z ks.Sową Zdanowską/ Święcickim i Rabiejem WSPANIAŁE TOWARZYSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość. Tymczasem klakierzy za pieniądze klikają pisowski jad? Co ten Owsiak złego wam zrobił? Co temu kawalerowi z Żoliborza uwiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, na stadionie odpalą race, to zmykają stadion a klub płaci karę? A to bydło róbta co chceta jest ponad prawem? Jak się pobiją na stadionie, to zero meczów przez pół roku a jak sie leją po mordach, kradną zabijają - to Owsika do nagrody Nobla nominują? Czy to dlatego, że z rodziny komuszej? Owsik ty uciekaj z tej Polski, bo jak sądy będą wolne od komuchów, to pirdla nie wyjdziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kna całym swiecie gość jest podziwiany jego pomysł z wośp uznano już dawno za fenomen tylko u nas w zakompleksionej polciuni traktowany jest prawie jak zbrodniarz,bo co bo robi więcej niż karitas?typowo polska cecha być zawistnym i pluć na swego mimo że ten robi złotą robotę.niech kler zbierze 10 procent tego co wośp do tej pory i kupi za to sprzęt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu-dubu w wykonaniu fanatyków POskutkowało - prezes łaskawie zdecydował się wrócić do gry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jurku, potrzebujemy Pana. Nie dajmy się zaszczuć w obecnych, trudnych politycznie czasach w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jurku, niech pan przerwie spekulacje, że pana rodzina rocznie zarabia w milionach na orkiestrze! Proszę temu zaprzeczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juruś....mordo ty moja.... honoru masz tyle co zelówka w bucie. Pamiętaj  że kasa którą obracasz nie jest twoja . To kasa darczyncow. Sam z siebie nie dałbyś nawet grosza z miliarda jakim obracasz. To DARCZYNCY są sponsorami twej wątpliwej akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w kraju funkcjonuje kilkanaście organizacji, na które nigdy nie scedowałem ani jednego grosza. Czy posiadłem przez to prawo do opluwania ich? Ale może to wyniesione z domu wartości nie pozwalają mi do upodlenia samego siebie i świadczenia złego słowa o nich? Na WOŚP chętnie wrzucam do skarbonek, ale mam do tego takie samo prawo, jak osoby o innych poglądach nie dające nawet uśmiechu.... Róbmy swoje, a na pewno wróci do nas człowieczeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzer cwańszy nawet od zunia, chociaż wyPOwiadanie się w jezyku POlskim sprawia mu POważne trudności. Ale leming PÓjdzie w jak w dym za wszystkim, aby tylko było Porządnie zawinięte w sreberka przez świstaki z mediów POlskojezycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To doprawdy wspaniała wiadomość! Z tej okazji POdczas kolejnej zbiórki wŻucę do puszki 4x tyle co zwykle. (cholerka, 4 złote to prawie PÓł godziny mojej pracy, która POlega na POlewaniu pro-zukowej wazeliny na forach, ale co tam! to tylko raz do roku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny pajac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrrrrrrrrr...........jestem z pisu,nienawidzę ludzi,nienawidzę śmiechu,nienawidzę życzliwości,nienawidzę wszystkiego,wrrrrrrrrrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Focha strzelił i już się odbraził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do hmmm - no to cię mają . bu ha,ha,ha
 Co już gaciami zatrząsłeś ? Czekaj cierpliwie na stosowne pismo prowokatorze niepokojów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A funkcje miał objąć Mateusz Kijowski chłopina sie załamie Owsik nie jest słowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja prosze o jedno. Aby ci wszyscy hejterzy i ich rodziny nie były leczone sprzętem z WOSP-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...