Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oznakuj swojego psa czipem. Korzyści jest sporo

Utworzony przez Ki, 18 czerwca 2014 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Razem z psami powinno się chipować właścicieli - nie sprzątnie taki gówienka - mandacik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z psami powinno się chipować właścicieli - nie sprzątnie taki gówienka - mandacik.
Jestem za !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powolne oswajonie społeczeństwa z tematem,najpierw psy potem ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pies kogoś ugryzie łatwo będzie namierzyć właściciela. A tak bez chipa zawsze właściciel może powiedzieć to nie mój pies przybłąkał się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies ucieknie przez dziurę w płocie i wpadnie nie daj Boże pod samochód powodując wypadek. Policja namierzy właściciela i do końca życia się nie wypłaci bo nie upilnował zwierzęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zakończeniu czipowania ile będzie wynosił podatek za psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies ucieknie przez dziurę w płocie i wpadnie nie daj Boże pod samochód powodując wypadek. Policja namierzy właściciela i do końca życia się nie wypłaci bo nie upilnował zwierzęcia.
Człowieku o czym ty mowisz !!!! żyjesz w jakims XVII w czy co ... a jak ciebie albo twoje dziecko pogryzie pies , nawet nie wiesz czy byl szczepiony na wscieklizne a tak jak ma czip to wszystko bedziesz wiedzial ... czy chory czy szczepiony !!! a ty piszesz o jakims zniszczeniu samochodu  ... zastanow sie nad korzysciami czipowanie a nie durnoty wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście normalni?   mówicie o podatku za psa?   i dobrze, trzeba płacić skoro nie sprzątacie!   mówicie o odpowiedzialności cywilnej za psa jak kogoś ugryzie lub wyrządzi inną szkodę, no i dobrze w końcu to Wasz pies !   jak dziecko Wasze rzuci w samochód kamieniem i zbije szybe, albo poprostu wjedzie pod samochód rowerem ....  to też powiedzie że to nie wasze dziecko, że się przybłąkało ?    za PSIE pieniądze można wykupić polisę ubezpieczeniową dla psa w razie powyższych przypadków   jak jest się odpowiedzialnym włacicielem to się nie pisze takich kretynizmów   widocznie macie dosyć swojego psa i czekacie tylko az się zgubi i nie odnadzie      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam w domu agresywnego mutanta amstafa tylko zwykłego poczciwego kundelka, a czipować nie mam zamiaru bo nie płacę podatku za psa i płacić nie zamierzam bo po co. Z moim psem chodzę na spacery poza osiedla gdzie gówno w trawie znika szybciej niż jakiś nawiedzony kretyn zdąży je zauważyć bo pełno kiepów i butelek już mu nie przeszkadza. Po moim psie i po żadnych innych psach nikt gówien z trawników nie sprząta więc o czym my tu gadamy. Mi czyjeś psie gówno na trawie nie przeszkadza bo to nawóz a trawa nie jest od tego żeby po niej łazić. A co do szczepień to oczywiście że mój pies jest szczepiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zakończeniu czipowania ile będzie wynosił podatek za psa?
w bity ch***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...