Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie rozumiem, czyli lekarz wiedział, że dawca jest chory na raka? Czy nie wiedział? Jeżeli wiedział, to ze świadomością podjął decyzję o przeszczepie? Nic nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawcie mnie jak źle to zrozumiałem: - biorę byle jaki ochłap z taniej jatki i wszczepiam, - nie sprawdzam w jakim jest stanie i czy się nadaje, bo i po co, - jak się przyjmie to mój sukces, jak nie to pech pacjenta. ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podejmując decyzję, zrobił więcej niż musiał, bo zlecił wykonanie dodatkowego badania." a co ono wykazało? To jest klucz do sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dowiesz się przecież te konowały zawsze się obronią. tylko ciekawe czy z takim sumieniem można żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje taki wyrok,albo kogo trzeba znać? To było ewidentne niedbalstwo. Rozumiem że jak podam komuś truciznę działającą z opóźnieniem i delikwent umrze nie od razu, a po dłuższym czasie to sąd nie znajdzie związku przyczynowo skutkowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A dowiesz się przecież te konowały zawsze się obronią. tylko ciekawe czy z takim sumieniem można żyć
Sądy i sędziowie,wszyscy są TUSKA,wszystko przecież jest niezawisłe.bu.ha.ha.ha. Takie jaja to tylko w tym dzikim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wyroki to tylko w polsze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim plującym życzę żeby musieli w swoim życiu podejmować decyzje o życiu i śmierci na podstawie obrazu przez dziurkę od klucza i żeby byli z tego surowo rozliczani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie badań osoby dawcy, nie można na stwierdzić jednoznacznie, ze u biorcy nie rozwinie sie jakaś choroba po upływie jakiegoś czasu. Nawet jesli tak sie stanie, to jest to znikomy procent niepowodzeń przeszczepiania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...