Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac w Cieleśnicy: Gorzelnia i muzeum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2019 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Niezła, darmowa reklama. Artykuł w zasadzie o niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek, przecież już Ci mówiłem, że wina owocowe "patykiem pisane" były też "jakościowe"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO 1945 wielopokoleniowy majątek ogromnego trudu zawłaszczyła partia pana Czarzastego i spółki, czyli PZPR. Głosujta the bille
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten majątek zawłaszczyła czerwona burżuazja w 1944 na mocy bandyckiego manifestu lipcowego. Teraz czerwoni liberałowie dzięki układowi w Magdalence wyrastają ponad społeczeństwo. A sprawiedliwości jak nie było, tak nie ma...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym tam pracować. Mieszkam blisko . Czy pracodawca daje umowy na czas nieokreślony czy jakieś śmieciówki , czy na jakieś 3 miesiące?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ale nie polecam. Okolica piękna , park też ale restauracja i jedzenie paskudne . Moja teściowa po pijaku lepiej gotuje . Ale to jest tylko moja opinia . Mi nie smakowało a komuś innemu może tak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest aż takie złe  moje knury zjadły i nie powyzdychały .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my potomkowowie chlopow panszczyznianych, chcielim byc takie jak une pany za przedwojna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...